موبایل

پوکو اکنون به عنوان یک برند مستقل از شیائومی شد

شیائومی در سال 2018 برند پوکو را به‌عنوان یکی از برندهای زیرمجموعه خود معرفی کرد. اما ساعاتی قبل اعلام شد که این برند دیگر زیرمجموعه شیائومی محسوب نمی‌شود و از این به بعد به صورت مستقل عمل می‌کند.

مدیر بخش هند شیائومی در حساب توییتری خود اشاره کرد: «پوکو که در ابتدا به‌عنوان یک برند فرعی کار خود را آغاز کرد، طی مدت‌زمانی کوتاه توانست هویت مختص به خود را خلق کند. پوکو F1 یک گوشی بسیار محبوب بین کاربران مختلف محسوب می‌شود و حتی در سال 2020 در رده خود رقیب قابل توجهی به حساب می‌آید. ما احساس می‌کنیم که زمان آن رسیده پوکو می‌تواند به‌صورت مستقل فعالیت خود را ادامه دهد.»

پوکوفون اف ۱ حدودا یک سال و نیم پیش رسما به بازار عرضه شد. استقبال از این دستگاه که معنی گوشی پرچمدار اقتصادی را به سطح جدیدی برد، بسیار خوب بود و در هند یکی از محبوب‌ترین دستگاه های بازار شد. با توجه به اینکه حساب کاربری پوکو در توییتر از نام IndiaPOCO بهره می‌برد و سایت رسمی این برند در حال حاضر poco.in است، به نظر می‌رسد فعلا تمرکز این برند معطوف به بازار هند خواهد بود. در همین زمینه می‌توانیم به برند ردمی اشاره کنیم که سال گذشته از شیائومی جدا و به‌عنوان یک برند مستقل مطرح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن