گجت

معرفی هدفون بیسیم انعطاف پذیر Neopon 2 برای استفاده طولانی مدت

استفاده از هدفون‌های سیم‌دار هنگام حرکت کردن، راحت است ولی طبیعتا استفاده از هدفون‌های بیسیم راحت‌تر است. ولی مشکل اینجاست که ممکن است این هدفون‌ها از گوش خارج شوند. در همین راستا، هدفون‌های Neopon 2 برای راحتی و جای گیری مناسب در گوش توسعه داده شده است.

هدفون‌ Neopon 2 اولین تولید استارتاپ فناوری Neopon است که برای تنها یک گوش طراحی شده است. نسخه دوم هدفون Neopon برای ارائه تجربه گوش دادن به صدای استریو طراحی شده است. این هدفون که قوسی شکل است، در پشت گوش قرار می‌گیرد و در آن قطعات الکترونیکی و باتری تعبیه شده است.

در بالای هدفون یک بازوی انعطاف‌پذیر وجود دارد که می‌توان آن را در بالای گوش قلاب کرد. گفته می‌شود کاربر قادر است با این هدفون میزان صداهای اطراف را هم کنترل کند و این کار با نزدیک و دور کردن هدفون از گوش انجام می‌شود. در نتیجه این هدفون برای استفاده همگان راحت و مناسب است.

Neo Lee مدیر این استارتاپ اظهار کرد، این هدفون در استفاده طولانی مدت به ناراحتی گوش‌ها منجر نمی‌شود و کاربران می‌توانند کنترل کامل صدا را به دست بگیرند. عمر باتری این هدفون در هر بار شارژ شش ساعت بوده و قاب شارژر هم ۲۰ ساعت شارژ ارائه می‌دهد.

منبع
newatlas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا