موبایل

ویوو iQOO از فناوری شارژ سریع Super FlashCharge 120W رونمایی کرد

برند گیمینگ iQOO شرکت ویوو امروز طی برگزاری رویداد 15 دقیقه ای، از جدیدترین فناوری شارز سریع Super FlashCharge 120W رونمایی کرده و وعده داد تا ماه اوت اولین گوشی هوشمند را در این رابطه عرضه خواهد کرد. این شرکت در ادامه اعلام کرد که گوشی هوشمند با باتری 4000 میلی آمپر ساعت در عرض 15 دقیقه 100 درصد شارژ می‌شود. باتری 6 سلولی به صورت دوآل و دوگانه تعریف شده و سایز هرکدام 2000 میلی آمپر ساعت است که با هم 4000 می‌شوند.

یش از این شرکت iQOO فناوری‌های شارژ سریع 33، 44 و 55 واتی را در گوشی‌های هوشمند خود مورد استفاده قرار داده بود. هر دو باتری با استفاده از تراشه‌های سفارشی سازی شده با توان (5V/12A (60W شارژ می‌شوند که در مجموع توان 120 واتی را به نمایش می‌گذارند. این فناوری به منظور حفظ ایمنی و پایداری بیشتر در زمان شارژ به یک آرایه چند قطبی با امپدانس معین بین سلول‌های باتری مجهز شده است.

گوشی‌های دارای شارژ سریع 120 واتی به تکنولوژی خنک کننده مایع VC برای تنظیم دمای داخلی دستگاه مجهز هستند و برای ایمنی و پایداری در شارژ، آدابتور به ساختار امپدانس سلولی به صورت قطبی مجهز است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، به زودی شرکت iQOO به زودی از اولین گوشی هوشمند خود با فناوری شارژ سریع 120 واتی رونمایی می‌کند.

منبع
gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا