گوناگون

ال جی از ماسک تصفیه هوای PuriCare رونمایی کرد

ال جی به تازگی از یک تصفیه کننده هوای جدید قابل حمل برای پوشش روی صورت شما همانند ماسک رونمایی کرده است. دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی PuriCare از یک جفت فیلتر قابل تعویض مانند آنچه در محدوده دستگاه تصفیه هوا ال جی برای خانه می یابید، استفاده می کند و آنها را با باتری جفت کرده تا به شما در تنفس کمک کند.

ال جی می گوید سنسور تنفسی با شناسایی ریتم و حجم تنفس کاربر با تنظیم صحیح فن دوگانه سه سرعت، هوای تصفیه‌شده را به میزان کافی تأمین می‌کند. سرعت این فن‌ها هنگام دم به‌صورت خودکار بالا می‌رود و در هنگام بازدم برای کاهش مقاومت، سرعت حرکتشان کاهش می‌یابد تا کاربر تنفسی راحت و بدون دردسر را تجربه کند.

دستگاه تصفیه هوای LG PuriCare Wearable از سه‌ماهه چهارم سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد. دستگاه تصفیه هوای LG PuriCare Wearable دو فیلتر Total Care را به خدمت گرفته که کاملاً مشابه فیلترهای HEPA هستند که در محصولات تصفیه هوای خانگی این شرکت مورداستفاده قرارگرفته‌اند؛ و این‌گونه نه‌تنها هوای ورودی به شش‌ها را فیلتر می‌کند، بلکه به شکل کاملاً مؤثری هوای بازدم هم فیلتر و تصفیه می‌گردد.

طراحی ارگونومیک بر اساس تحلیل گسترده شکل صورت کاربران، باعث شده که LG PuriCare Wearable کاملاً روی صورت کاربر جای بگیرد تا میزان هدر رفت هوا از اطراف بینی و چانه به حداقل برسد. همچنین شیوه طراحی خاص این محصول باعث می‌گردد تا کاربر طی ساعات طولانی بتواند به‌راحتی از آن استفاده کند. باتری 820 میلی‌آمپر کارآمد و سبک این دستگاه، استفاده هشت‌ساعتی در حالت کم‌مصرف و کارکرد دوساعته در وضعیت حداکثر قدرت را امکان‌پذیر ساخته است.

علاوه بر این، راه‌کار مبتکرانه تصفیه هوای شخصی ال‌جی به همراه یک کیس مخصوص عرضه خواهد شد تا در فواصل میان زمان‌های استفاده، نگه‌داری بهداشتی و تمیز دستگاه را امکان‌پذیر سازد. این جعبه با تجهیز به لامپ UV-LED میکروب‌های مضر را از بین برده، به شارژ باتری ماسک پرداخته و با تشخیص زمان تعویض فیلترها، اخطار لازم را به اپلیکیشن موبایل LG ThinQ ارسال می‌کند. ازآنجایی‌که تمامی بخش‌های LG PuriCare Wearable (از فیلترها تابنده‌ای ماسک)‌ قابل تعویض و بازیابی هستند، این دستگاه محصولی مسئولیت‌پذیر ازنظر زیست‌محیطی محسوب می‌گردد.

منبع
theverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا