امنیت

رونمایی گوگل از چهار محصول جدید امنیتی برند Nest

گوگل مجموعه Nest خود را با سه محصول جدید و یک نسخه ارتقایافته دوربین داخلی سیمی Nest Cam بروزرسانی کرد. در میان تازه واردان می توان به Nest Cam و Doorbell مجهز به باتری گوگل اشاره کرد. شما می توانید آنها را تقریباً در هر نقطه از خانه خود نصب کرده و در صورت تمایل آنها را به منبع تغذیه سیمی متصل کنید.

عمر باتری بستگی به تعداد رویدادهای ثبت شده توسط دستگاه ها و عواملی مانند دما و تنظیمات دارد. گوگل می گوید باتری دوربل جدید تا شش ماه با یک بار شارژ کار می کند، در حالی که Nest Cam می تواند تا هفت ماه قبل از نیاز به شارژ کردن آن کار کند. می توانید دوربل در را از طریق USB-C و دوربین با استفاده از یک آداپتور USB-A شارژ کنید.

Nest Doorbell battery Ash lifestyle 770x433 1 - رونمایی گوگل از چهار محصول جدید امنیتی برند Nest

دوربل جدید قادر است تا ویدیویی با رزولوشن 989 در 1280 پیکسل و نرخ 30 فریم بر ثانیه ضبط کند. همچنین دارای زوم دیجیتال 6 برابر، میدان دید مورب 145 درجه است و به لطف قابلیت دید در شب، می تواند تا 10 فوت در تاریکی را ببیند. همچنین دارای میدان دید 3:4 است تا بتوانید به طور کامل به کسانی که در خانه شما ظاهر می شوند نگاه کنید.

در مورد Nest Cam جدید، می توان فیلم را با رزولوشن 1080p و حداکثر 30 فریم در ثانیه ضبط کرد. این محصول جدید دارای میدان دید مورب 130 درجه، زوم دیجیتالی 6 برابر و دید در شب است که می تواند اجسام را تا فاصله 20 فوتی نمایش دهد. همچنین دارای استاندارد IP54 برای مقاومت در برابر آب و هوا نیز می باشد. علاوه بر نصب آن در خارج، می توانید دوربین را در داخل خانه نصب کنید.

Nest Cam wired snow 770x433 1 - رونمایی گوگل از چهار محصول جدید امنیتی برند Nest

هر دو محصول ، که با مواد بازیافتی طراحی شده اند، حداکثر سه ساعت سابقه ویدیوی رویداد را ارائه می دهند. با اشتراک Nest Aware می توانید آن را افزایش دهید. مانند برخی دیگر از دوربین های این برند، Nest Cam با باتری نیز امکان ضبط فیلم به صورت شبانه روزی با اشتراک Nest Aware Plus را ارائه می دهد، اگرچه باید آن را به منبع تغذیه پیوسته متصل کنید.

علاوه بر این، این شرکت برای اولین بار یک Nest Cam با نورافکن یکپارچه ارائه می دهد. یک ویژگی مشترک هر چهار دستگاه این است که فقط برای هشدار دادن شما به رویدادهای مهم طراحی شده اند. همه آنها دارای قابلیت های یادگیری ماشینی روی دستگاه هستند تا شما را در مورد افراد، حیوانات و وسایل نقلیه شناسایی و هشدار دهند. Doorbell می تواند بسته هایی را که در فاصله هشت اینچی درب شما قرار دارند تشخیص داده و هشدار دهد. گوگل می گوید برای استفاده از این ویژگی ها نیازی به اشتراک ندارد و مدل یادگیری ماشین را بر روی 40 میلیون تصویر آموزش داده است تا بتواند انواع محیط ها و شرایط نوری را در نظر بگیرد.

Nest Cam with floodlight night close 770x433 1 - رونمایی گوگل از چهار محصول جدید امنیتی برند Nest

دستگاهها همچنین یک ویژگی تشخیص چهره آشنا را برای مشترکین Nest Aware ارائه می دهند. شما می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی می تواند آنها را تشخیص دهد. در همین حال، قابلیت های پردازش روی دستگاه به درب و دوربین ها اجازه می دهد تا در صورت قطع برق یا Wi-Fi تا یک ساعت رویدادهای ویدیویی را به صورت محلی ذخیره کنند. بسته به سطح فعالیت در خانه، این تقریباً یک هفته از رویدادها است. وقتی همه چیز دوباره فعال شد، آنها این رویدادها را روی فضای ابری بارگذاری می کنند.

Nest Cam battery outdoor rain 770x433 1 - رونمایی گوگل از چهار محصول جدید امنیتی برند Nest

همانطور که انتظار داشتید ، دوربین ها و Doorbell با اپ گوگل هوم و سایر محصولات گوگل، مانند نمایشگرهای Nest کار می کنند. گوگل همچنین می گوید داده های دوربین Nest رمزگذاری شده است. قیمت چهار محصول جدید برند Nest به شرح زیر است.

  • مدل Nest Doorbell مجهز به باتری: قیمت 179.99 دلار، زمان عرضه 24 آگوست 2021
  • مدل Nest Cam مجهز به باتری (فضای بیرون/داخل): قیمت 179.99 دلار، زمان عرضه 24 آگوست 2021
  • مدل Nest Cam به همراه نورافکن: قیمت 279.99 دلار، زمان عرضه نامعلوم
  • مدل Nest Cam سیمی (فضای داخلی): قیمت 99.99 دلار، زمان عرضه نامعلوم
منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا