گوناگون

با دستگاه ماساژور دست گیمر Bauhutte آشنا شوید

اگر دست شما هم در هنگام بازی کردن طولانی مدت خسته شده و یا درد گرفته، شرکت چینی Bauhutte برای شما راه‌حلی دارد و از یک دستگاه مخصوص گیمینگ جدید رونمایی کرده که قادر است دست گیمرها را ماساژ دهد. این دستگاه که که تحت عنوان ماساژور دست و با نام MSG-01H-BK شناخته می‌شود، به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان هر دو دست را با آن ماساژ دهد اما در هر بار، تنها یک دست درون این دستگاه قرار می‌گیرد.

به گفته شرکت سازنده، این ماساژور از 15 لایه ایربگ برای هر انگشت و صفحه شیاتسو برای ماساژ کف دست تشکیل شده است. کاربران MSG-01H-BK دو گزینه پیش رو خواهند داشت: حالت شیاتسو برای ماساژ کل دست و حالت دوم که برای حرکات کششی ویژه انگشتان استفاده می‌شود. از MSG-01H-BK در دو حالت برای ماساژ دادن تمامی دست و در حالتی برای کشیدن انگشت‌ها می‌توان استفاده کرد. از این وسیله عجیب همچنین می‌توانید برای گرم کردن دست‌های خود در روزهای سرد زمستان استفاده نماید.

همچنین گزینه‌هایی نیز برای تعیین شدت ماساژ برای این دستگاه طراحی شده و کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه گرم کردن دست نیز به تسهیل گردش خون نیز کمک کنند. کل فرآیند ماساژ حدود 10 دقیقه طول خواهد کشید و دستگاه به صورت خودکار و پس از گذشت این مدت زمان، خاموش می‌شود. Bauhutte به گیمرها توصیه می‌کند تا قبل از شروع بازی، با کمک این دستگاه، دست‌های خود را ماساژ دهند تا بتوانند انگشتان خود را گرم کنند. همچنین این شرکت، استفاده از MSG-01H-BK، در موقع استراحت و یا پس از اجرای بازی را نیز توصیه کرده است.

اگرچه شاید به اعتقاد برخی کاربران، چنین محصولی چندان کاربردی به نظر نرسد اما بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای برای بهبود گردش خون، جذب رطوبت و کار بهتر با دکمه دسته‌های بازی، دست‌های خود را با استفاده از گرم‌کن‌هایی خاصی که برای این منظور طراحی شده، بین ست‌ها و دورهای بازی گرم می‌کنند. حتی برخی از سازمان‌هایی که در حوزه بازی فعالیت دارند، ماساژورهایی را برای ارتقای عملکرد بازیکنان خود استخدام می‌کنند. البته حضور Bauhutte در عرصه گیمینگ چندان هم جدید نیست و این شرکت در سال گذشته، از محصولی جدید در قالب تخت بازی رونمایی کرد که کاربر می‌توانست روی آن دراز بکشد و تجربه راحت و متفاوتی از اجرای بازی‌ها را احساس کند. ماساژور دست Bauhutte MSG-01H-BK از امروز با قیمت 150 دلار در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

منبع
theverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا