موبایل و تبلت

یوتیوب قابلیت Live Q&A را برای لایو استریم معرفی کرد

یوتیوب یک ویژگی مفید جدید برای پخش کنندگان زنده معرفی کرد. این ویژگی پرسش و پاسخ زنده یا Live Q&A نامیده می‌شود و از سیستمی مشابه با چت زنده در طول استریم استفاده می‌کند، اما ساختار بیشتری با قوانین متفاوت دارد و به تعاملی‌تر کردن لایو استریم ها کمک می‌کند.

جلسه پرسش و پاسخ را می توان در جریان پخش زنده با استفاده از اتاق کنترل زنده شروع کرد. همچنین یک قابلیت Live Poll درست در کنار ویژگی Live Q&A وجود دارد و از آنجایی که از همان سیستم قسمت چت استفاده می کند، کلمات ممنوعه فیلتر می شوند و گزارش برخی سوالات نیز امکان پذیر است.

توجه به این نکته مهم است که مدیران نمی‌توانند پرسش و پاسخ زنده را کنترل کنند، اما حقوق کانال مدیر و ویرایشگر به جلسه پرسش و پاسخ اجازه دسترسی می‌دهد. آن‌ها می‌توانند به فهرست سؤالات دسترسی داشته باشند و سؤالاتی را برای پاسخ‌دهی انتخاب کنند.

همه سوالات به ترتیب زمانی مرتب شده اند و پس از 200 سوال، قدیمی ترین آنها ناپدید می شوند. فقط یک سوال برای هر کاربر در دقیقه مجاز است. قابل‌توجه، پرسش و پاسخ و نظرسنجی‌های زنده در تلفن همراه کار نمی‌کنند و جزئیات جلسه پرسش و پاسخ در YouTube Analytics ذخیره نمی‌شوند.

منبع
gsmarena
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا