فناوری

گیت هاب پروژه Copilot X مبتنی بر GPT-4 را معرفی کرد

مایکروسافت همچنان به عرضه محصولات جدید هوش مصنوعی از بخش های مختلف و شرکت های تابعه خود ادامه می دهد. امروز، گیت هاب متعلق به مایکروسافت، پروژه جدیدی به نام CoPilot X را معرفی کرد.

این افزونه GitHub Pilot خواهد بود که به طور رسمی در ژوئن 2022 راه اندازی شد و در حال حاضر از هوش مصنوعی برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد خطوط کد برای پروژه های خود استفاده می کند. گیت هاب Copilot X از این هم فراتر می رود و از GPT-4 OpenAI برای افزودن هوش مصنوعی مبتنی بر چت ربات برای کمک به توسعه دهندگان در کدنویسی استفاده می کند.

این ابزار به لطف پشتیبانی GitHub Copilot Voice حتی از چت صوتی نیز پشتیبانی می کند. اکنون می توانید برای پیش نمایش فنی لیست انتظار چت Copilot ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید برای پیش‌نمایش فنی درخواست‌های کششی GitHub AI ثبت نام کنید. هیچ صحبتی وجود ندارد که چه زمانی به طور کلی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، GitHub در حال راه‌اندازی Copilot برای Docs است که با پشتیبانی اولیه از React، Azure Docs و Mozilla Developer Network (MDN) پاسخ‌های هوش مصنوعی را برای سؤالات مربوط به اسناد نرم‌افزاری فعال می‌کند.

منبع
neowin
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا