نرم افزار و اینترنت

اینستاگرام تبلیغات در نتایج جستجو قرار می دهد

ممکن است به زودی تبلیغاتی را در اینستاگرام در مکان هایی مشاهده کنید که در گذشته مشاهده نمی کردید. اپلیکیشن متعلق به متا شروع به آزمایش چند مکان تبلیغاتی جدید کرده تا راه‌های بیشتری برای کشف شدن در اختیار کسب‌وکارها قرار دهد.

یکی از آن مکان‌های آزمایشی، تبلیغات را در نتایج جستجوی خود قرار می‌دهد. هنگامی که یک عبارت خاص را در برنامه جستجو می‌کنید (مثلاً “آرایش”) پست‌هایی با علامت “sponsored” در فید نشان داده می‌شوند که می‌توانید با ضربه زدن بر روی هر یک از نتایج واقعی، در میان آنها پیمایش کنید. اینستاگرام در اطلاعیه خود اعلام کرد که قصد دارد در ماه های آینده این مکان را به صورت جهانی عرضه کند.

علاوه بر این، اینستاگرام با برندهای خاصی همکاری کرده تا قالبی را آزمایش کند که به کسب و کارها این قدرت را می دهد تا رویدادها یا لانچ های آینده را به شما یادآوری یا اطلاع دهند. هنگامی که در “تبلیغات یادآوری” برنامه برای یک رویداد خاص شرکت می کنید، یک روز قبل، 15 دقیقه قبل و زمانی که رویداد شروع می شود، اعلان هایی از اینستاگرام دریافت خواهید کرد. این یادآوری‌ها مانند هر نوتیفیکیشن اینستاگرام دیگری ظاهر می‌شوند و در صفحه قفل شما نمایش داده می‌شوند.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا