گجت و پوشیدنی

لاجیتک یک قلم سه بعدی را برای هدست های متا کوئست معرفی کرد

لاجیتک از قلم واقعیت ترکیبی برای هدست های متا کوئست رونمایی کرده است. MX Ink برای کمک به کاربران در ایجاد طرح‌ها و تصاویر دقیق‌تر طراحی شده است. قلم 130 دلاری که با هدست‌های کوئست 2 و کوئست 3 سازگار است، در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

MX Ink با دو نوک یدکی، یکی خوب و دیگری عریض عرضه می‌شود و با استفاده از برنامه Meta Quest آن را متصل خواهد کرد. می‌توانید عواملی مانند منحنی‌های فشار و زمان‌بندی دو ضربه را مستقیماً از تنظیمات متا تنظیم کنید. لاجیتک می گوید که می توانید به راحتی بین کنترلرهای MX Ink و Quest سوئیچ کنید و این اولین ابزار جانبی از یک شرکت متفرقه است که هدست های Quest رسما از آن پشتیبانی می کنند.

لاجیتک می‌گوید، می‌توانید روی سطوح فیزیکی دوبعدی بنویسید و طراحی کنید، سپس به فضای سه‌بعدی بروید و در صورت نیاز دوباره برگردید، در حالی که یک نوک حساس به فشار و دکمه اصلی “خلاقیت با دقت بالا” را فعال می‌کند. ردیابی فضایی شش درجه آزادی باید به این امر کمک کند.

به گفته لاجیتک، MX Ink با یک بار شارژ تا هفت ساعت کار می کند. می‌توانید آن را از طریق USB-C یا پایه‌ای که جداگانه در دسترس است، شارژ کنید. اکسسوری MX Mat (یک سطح صاف که لاجیتک آن را به عنوان “محیط نوشتن و طراحی بدون اصطکاک” توصیف می کند) نیز در دسترس خواهد بود. این قلم با چندین برنامه Quest، از جمله Gravity Sketch، PaintingVR، Arkio، Engage، OpenBrush، Gesture VR و ShapesXR سازگار خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا