نرم افزار و اینترنت

تبلیغات تیک تاک بزودی حاوی آواتارهای هوش مصنوعی از سازندگان مورد علاقه شما می باشد

تیک تاک در حال معرفی چند ابزار جدید هوش مصنوعی است که هدف آن کمک به سازمان‌ها و سازندگان محتوا با استفاده از آواتارهای دیجیتالی قابل تنظیم و ویژگی‌های دوبله زبان است.

بر اساس مجموعه تبلیغاتی هوش مصنوعی مولد “Symphony” که ماه گذشته رونمایی شد، تیک‌تاک می‌گوید این ابزارهای جدید با هدف از بین بردن موانع زبانی در بازاریابی و اجازه دادن به برندها برای “اضافه کردن یک لمس انسانی به محتوای خود” در جایی که مدل‌ها یا ارائه‌دهندگان واقعی استفاده نمی‌شوند، ارائه می‌شوند. اولین موارد از این محصولات جدید، آواتارهای دیجیتال Symphony هستند که در دو نوع موجود هستند: استوک یا سفارشی. آواتارهای استوک بر اساس بازیگران پرداختی از طیف گسترده‌ای از پس‌زمینه‌ها، ملیت‌ها و زبان‌ها ساخته شده‌اند. آنها برای استفاده تجاری در دسترس هستند.

آواتارهای سفارشی، در عین حال، برای شبیه‌سازی به یک سازنده خاص یا سخنگوی برند ایجاد شده‌اند و به چندین زبان صحبت می‌کنند، که به حساب‌هایی که از آنها استفاده می‌کنند اجازه می‌دهد به مخاطبان خارجی برسند و در عین حال شباهت خاصی را حفظ کنند. صرف‌نظر از نوع آواتاری که استفاده می‌شود، ویدیوهایی که از ن‌ها استفاده می‌کنند با برچسب “تولید شده توسط هوش مصنوعی” علامت‌گذاری خواهند شد.

این پشتیبانی چند زبانه به لطف دوبله هوش مصنوعی Symphony، یک “ابزار ترجمه جهانی” که به سازندگان و بازاریابان امکان می‌دهد محتوای خود را به بیش از 10 زبان و لهجه، از جمله فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی و کره‌ای دوبله کنند، فراهم می‌شود. تیک‌تاک می‌گوید این ابزار به طور خودکار تشخیص می‌دهد که در ویدیوها چه زبانی صحبت می‌شود و قادر به رونویسی، ترجمه و تولید ویدیوی دوبله‌شده به هر زبانی که توسط کاربر انتخاب شده است، می‌باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا