موبایل و تبلت

آپدیت جدید پیکسل: از ثبت تصاویر +HDR تا انتخاب دستی لنز

ماه ژوئن Pixel Feature Drop برخی از ویژگی‌های دوربین پیکسل 8 را به پیکسل 6، 7 و پیکسل فولد (و در یک مورد، پیکسل تبلت) ارائه می‌کند. این با دوربین پیکسل نسخه 9.4 ارائه می شود. به طور معمول، برنامه دوربین به طور خودکار بر اساس سطح زوم، شرایط نور و موارد دیگر تصمیم می گیرد از کدام لنز استفاده کند.

اما اکنون می توانید به تنظیمات عکس بروید و یک لنز دستی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد به جای هر چیزی که تلفن تصمیم می گیرد، از کدام دوربین استفاده کنید (اصلی، فوق عریض یا تله فوتو). توجه داشته باشید که این به پیکسل 6 پرو، 7 پرو و پیکسل فولد محدود می شود (یعنی پیکسل های معمولی هنوز فقط گزینه خودکار را دارند).

این ضامن در زیر تب “Pro” تنظیمات Photo قرار گرفته است. همچنین در اینجا تنظیمات مربوط به نحوه ذخیره عکس‌ها فقط JPEG یا JPEG+RAW را پیدا خواهید کرد. این یک ویژگی جدید نیست، اما قبلاً در قسمت Settings > Advanced قرار داشت. علاوه بر این، حالت HDR+ اکنون در انتخاب لحظه‌ای که روی کلید شاتر ضربه می‌زنید بهتر است و گوشی تمام تلاش خود را برای گرفتن عکس در زمانی که صورت سوژه در فوکوس است و لبخند می‌زند، انجام می‌دهد. این به پیکسل 6 و جدیدتر، پیکسل فولد و همچنین پیکسل تبلت اضافه شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا