نرم افزار و اینترنت

ایکس پخش زنده را به یک ویژگی پریمیوم تبدیل می کند

شبکه اجتماعی ایکس اخیرا اعلام کرد که به زودی قابلیت پخش زنده را در پشت دیوار پریمیوم خود منتقل می کند. این تغییر ایکس را به تنها پلتفرم اجتماعی بزرگی تبدیل می‌کند که برای این ویژگی شارژ می‌شود، که در حال حاضر در فیس‌بوک، اینستاگرام، یوتیوب، توییچ و تیک‌تاک رایگان است. این شرکت گفت: “به زودی، فقط مشترکین Premium می‌توانند پخش زنده (ایجاد پخش ویدیوی زنده) را در X انجام دهند”. این شامل پخش زنده از یک انکدر یکپارچه با ایکس، یک اشاره آشکار به قابلیت‌های استریمینگ ایکس است.

ایکس توضیحی برای تغییر ارائه نکرد. این شرکت از ویژگی‌های اضافی مانند ویرایش پست، نگارش طولانی، و فیدهای بدون آگهی برای جذب کاربران به اشتراک‌های پولی خود استفاده کرده، اما معمولاً ویژگی‌های موجود و به‌طور گسترده‌ای در دسترس را پشت دیوار پرداخت خود منتقل نکرده است. اشتراک های X Premium از 3 دلار در ماه برای سطح “پایه” شروع می شود و به 8 دلار در ماه برای پریمیوم و 16 دلار در ماه برای پریمیوم پلاس افزایش می یابد.

با این حال، نشانه‌های دیگری وجود دارد که نشان می‌دهد پلتفرم متعلق به ایلان ماسک می‌خواهد برای سایر ویژگی‌های ساده هزینه بگذارد. این شرکت هزینه سالانه 1 دلاری را برای حساب های جدید به منظور برخورداری از امتیازات پست در نیوزلند و فیلیپین معرفی کرد. اگرچه شرکت هنوز این طرح را به عنوان یک آزمایش توصیف می کند، اما ماسک پیشنهاد کرده که می خواهد هزینه ها را برای همه کاربران جدید گسترش دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا