ایستگاه آی تی به عنوان پایگاه تخصصی در حوزه‎ی فناوری اطلاعات با ساختار خصوصی تحت مدیریت، پشتیبانی و نظارت فنی شرکت پیشگامان فرا افزار ویرا، علاوه بر انعکاس اخبار، رخدادها و رویدادهای این حوزه با ایجاد وبگاهی تعاملی امکان انتشار نقطه نظرات، یادداشت ها، مقاله‎ها و مطالب دریافتی از سوی مخاطبان را فراهم نموده است.

بخش تبلیغات این سایت شامل درج بنر، راه اندازی نظرسنجی اختصاصی، رپورتاژ آگهی، معرفی محصول و یا سرویس می‌باشد و با توجه به انتخاب و نظر مشتری قابل تعریف یا تغییر است.

شرایط درج تبلیغ

– طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
– بنر های طراحی باید از نوع HTML5, GIF, JPG,PNG باشد و حداکثر حجم آنها کمتر ۱۲۰ کیلوبایت باشند.
– در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
– از درج کد تبلیغاتی، Iframe و به صورت کلی آگهی با محتوایی خارج از سایت معذور هستیم.
– تبلیغات پاپ آپ به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران در سایت قرار نمی گیرد.
– سایت هایی در زمینه انتشار موزیک و یا فیلم های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند در سایت قرار نمی گیرند.
– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آن ها را تبلیغ می کنند.

جهت کسب اطلاع از تعرفه‌های آگهی، جایگاه‌های موجود، و نیز سفارش تبلیغات، لطفا با نشانی الکترونیک info [at] istgahit.net و یا شماره تلفن‌های ۰۹۲۱۲۸۳۵۲۵۴ تماس حاصل فرمایید.