promo327297976 770x450 - دل از قدرتمندترین لپ‌تاپ های سری Precision رونمایی کرد

دل از قدرتمندترین لپ‌تاپ های سری Precision رونمایی کرد

چند هفته پیش بود که اینتل سری پردازنده های H را معرفی کرد و دل هم از کامپیوترهای XPS 15 و Alienware رونمایی کرد. اما اکنون وقت آن رسیده که دل لپ تاپ های سری جدید خود را با پردازنده های Core i9 اینتل معرفی کند. کمپانی دل امروز از سری جدید لپ تاپ های Latitude و چهار ورک استیشن قدرتمند سری Precision رونمایی کرده است.

لپ تاپ Precision 7730 قدرتمندترین مدل این سری محسوب می شود. نمایشگر این لپ تاپ ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن مختلف بین ۱۶۰۰ در ۹۰۰ پیکسل و ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل ارائه می شود. همچنین از نظر کارت گرافیک نیز گزینه های مختلفی در اختیار کاربر قرار دارد که شامل گرافیک AMD رادئون WX 7100 با ۸ گیگابایت رم GDDR5 و انویدیا کوادرو P5200 با ۱۶ گیگابایت رم GDDR5 است. از نظر پردازنده، می توانید از بین پردازنده های Core i5-8300H تا Core i9-8950HK یکی را انتخاب کنید. پردازنده اینتل Core i5 چهار هسته ای و پردازنده های Core i8 و Core i9 شش هسته ای هستند. مدل پایه این لپتاپ از رم ۳۲ گیگابایتی ۳۲۰۰ مگاهرتز بهره برده و نسخه قوی تر به رم ۶۴ گیگابایتی ۲۴۰۰ مگاهرتز مجهز شده است.

dell precision 5530 - دل از قدرتمندترین لپ‌تاپ های سری Precision رونمایی کرد

لپ تاپ Precision 7530 نسخه کوچکتر ۷۷۳۰ است که از نمایشگر ۱۵.۶ اینچی با پیکربندی رزولوشن مختلف بین ۱۰۸۰p و ۴K بهره می برد. همچنین این لپ تاپ به پردازنده Core i9-8950HK، کارت گرافیک AMD Radeon Pro WX 4150 با ۴ گیگابایت رم GDDR5 یا Nvidia Quadro P3200 با ۶GB GDDR5 مجهز شده است. مدل دیگر ۵۵۳۰ است که از نظر پردازش پایین تر از سری ۷xxx قرار می گیرد، با این حال نمایشگر ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن ۴K در کنار ۳۲ گیگابایت رم و کارت گرافیک انویدیا کوادرو P2000 با ۴ گیگابایت رم GDDR5 هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

dell precision 7730 mobile workstation - دل از قدرتمندترین لپ‌تاپ های سری Precision رونمایی کرد

در نهایت نوبت به مدل تبدیل شونده ی ۳۵۳۰ می رسد که میزبان نمایشگر ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰، پردازنده شش هسته ای Core i7 و کارت گرافیک انویدیا کوادرو P600 با ۴ گیگابایت رم GDDR5 است. مدل ۵۵۳۰ قرار است از ماه جولای یا آگوست عرضه شود. قیمت پایه مدل های ۳۵۳۰، ۵۵۳۰، ۷۵۳۰ و ۷۷۳۰ به ترتیب ۱۰۴۹ دلار، ۱۴۴۹ دلار، ۱۱۸۹ دلار و ۱۵۰۹ دلار اعلام شده است.