کنسول و بازی

پیشنهاد ویژه نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه به بازی‌سازان ایرانی

مجموعه گیم کانکشن فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مجموعه گیم کانکشن اعلام کرد که برای شرکت‌های ایرانی که به حضور در این رویداد علاقه‌مند هستند 60 درصد تخفیف در نظر گرفته است. قیمت غرفه 4 متری به همراه 2 بلیت تجاری این رویداد 3800 یورو اعلام شده که با اعمال این تخفیف شرکت‌های ایرانی تنها 990 پرداخت خواهند کرد. مجموعه گیم‌کانکشن اعلام کرد که قیمت هر بلیت تجاری برای استودیوهای بازی‌سازی ایرانی از 1800 یورو به 590 یورو کاهش پیدا کرده است. همچنین قیمت بلیت معمولی این رویداد هم برای شرکت‌های ایرانی از 490 یورو به 190 یورو کاهش می‌یابد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با مذاکراتی که با مجموعه گیم کانکشن فرانسته داشت، توانست میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای بازی‌های برتر گیمیستان TGC 2018 را به 85درصد افزایش دهد. بر همین اساس قیمت غرفه به همراه 2بلیت تجاری از 3800 یورو به 540 یورو و قیمت بلیت تجاری از 1800 یورو به 270 یورو رسیده است.

همچنین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حمایت بیشتر از بازی‌سازان ایرانی که قصد شرکت در این رویداد بین‌المللی را دارند به هریک از برندگان گیمیستان رویداد TGC 2018 مبلغ 540 یورو بابت تامین هزینه غرفه کمک مالی می‌کند. شرکت‌هایی که تمایل دارند در رویداد گیم‌کانکشن شرکت کنند و از این تخفیف بهره‌مند شوند می‌توانند تا 27 مرداد ماه درخواست خود را به contact@ircg.ir ارسال کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا