کنسول و بازی

اعلام مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Marvels Guardians of the Galaxy

انویدیا به تازگی مشخصات سیستم مورد نیاز رهگیری پرتو برای بازی Marvels Guardians of the Galaxy را اعلام کرد. همانطور که قبلاً گزارش داده بودیم، بازی انعکاس های رهگیری پرتو را به طور انحصاری در رایانه شخصی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، از فناوری DLSS NVIDIA پشتیبانی می کند.

طبق اعلام رسمی، بازیکنان پی سی برای اجرا بازی در حالت رهگیری پرتو به حداقل کارت گرافیک RTX2060 احتیاج دارند که در جزئیات کم به همراه High Ray Tracing با رزولوشن 1080p است. برای بازی با رزولوشن 1440p/High Details/Very High RT، به RTX3070 احتیاج دارید. در مورد 4K/Ultra Details/Ray Tracing Ultra، شما باید کارت گرافیک RTX3080 داشته باشید.

Marvels Guardians of the Galaxy Ray Tracing PC Requirements - اعلام مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Marvels Guardians of the Galaxy

انویدیا روشن نکرده که آیا این مشخصات رایانه با DLSS فعال است یا خیر. علاوه بر این، تیم سبز نرخ فریم مورد نظر این مشخصات RT را مشخص نکرده است. حدس ما این است که به دنبال وضوح اصلی بازی برای 30 فریم بر ثانیه هستیم. اوایل امروز EIDOS Montreal ویدیویی را منتشر کرد که شامل برخی از تصاویر گیم پلی RTX از نسخه رایانه شخصی بود.

بازی Marvels Guardians of the Galaxy از Denuvo استفاده کرده و در 26 اکتبر منتشر می شود.

منبع
dsogaming
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا