نرم افزار و اینترنت

مایکروسافت، آفیس 2019 را برای ویندوز و مک منتشر کرد

پس از گذشت 5 ماه از انتشار نخستین بتای آفیس 2019، سرانجام مایکروسافت نسخه رسمی این نرم افزار را برای ویندوز و مک منتشر کرد. مشتریان تجاری که لایسنس‌های آفیس 2019 را در حجمی بالا خریداری می‌کنند از امروز امکان دسترسی به نرم‌افزار محبوب خود را خواهند داشت. سایر کاربران نیز در چند هفته آینده امکان خرید و دریافت جدیدترین نسخه آفیس را دارا خواهند بود.

آفیس ۲۰۱۹ شامل نسخه های به روزشده ورد،اکسل، پاورپوینت، اوت لوک،پروجکت،ویزیو، اکسس و پابلیشر است و برخی امکاناتی که به این نرم افزارها افزوده شده هنوز از طریق آفیس ۳۶۵ در دسترس نیست.

یکی از گزینه هایی که به همه برنامه های زیرمجموعه آفیس ۲۰۱۹ اضافه شده یک جامدادی و یک نوار سفارشی سازی مشترک است. از جمله امکانات خاصی که برای برنامه ورد در نظر گرفته شده هم می توان به مترجم جدید و برخی بهینه سازی ها برای دسترسی به امکانات گوناگون اشاره کرد. همچنین پشتیبانی از مدل های سه بعدی و تهیه خروجی ویدئویی فوق دقیق یا ۴K درپاورپوینت از جمله مزایای آفیس ۲۰۱۹ محسوب می شود.

مایکروسافت طی هفته های آینده نرم افزارهای دیگری را برای استفاده صاحبان مشاغل عرضه می کند که از جمله آنها می توان به Exchange Server ۲۰۱۹، Skype for Business Server ۲۰۱۹،  SharePoint Server ۲۰۱۹ و  Project Server ۲۰۱۹ اشاره کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا