Asus Chromebook Tablet CT100 caters to students with robust design respectable specs 770x480 - رونمایی ایسوس از اولین تبلت مجهز به Chrome OS برای مصارف خانگی

رونمایی ایسوس از اولین تبلت مجهز به Chrome OS برای مصارف خانگی

ایسوس از نخستین تبلت مجهز به سیستم عامل Chrome OS تحت عنوان CT100 پرده برداشت. سال گذشته ایسر از اولین تبلت مجهز به سیستم عامل کروم، Chromebook Tab 10 رونمایی کرد و سپس گوگل پیکسل اسلیت در معرض دید عموم قرار گرفت.

ایسوس تبلت جدید خودش را به یک پردازنده ۶ هسته‌ای OP1 همراه با ۴ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی مجهز کرده است. تبلت CT100 از پورت USB-C بهره می‌برد و ایسوس ظرفیت باتری آن را به اندازه «یک روز کامل در مدرسه» توصیف کرده که به طور تقریبی ۷ ساعت طول می‌کشد. ایسوس کروم بوک تبلت CT100 از نمایشگر ۹.۷ اینچی بهره گرفته و رزولوشن صفحه نمایش این تبلت برابر با ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ پیکسل است.

این تبلت جدید در برابر سقوط از ارتفاع ۱۰۰ سانتی متری مقاوم است. محصول جدید ایسوس ضخامت و وزن بالایی دارد. ضخامت این تبلت برابر با ۹.۹ میلی متر بوده و وزن آن به ۵۶۸ گرم می رسد. ایسوس کروم بوک تبلت CT100 از قلم پشتیبانی می کند و این قلم درون فریم دستگاه قرار گرفته است. در حال حاضر ایسوس قیمت این محصول را اعلام نکرده است. در هفته آینده نمایشگاه CES 2019 اطلاعات کامل این دستگاه در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.