فناوری

آغاز داوری آثار هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی

آکادمی داوران جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران برای نخستین بار و با ۶۷ عضو حقیقی و حقوقی شروع به فعالیت کرد. آکادمی داوران جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران با حضور دو گروه رسانه‌ها و کسانی که در دوره‌های گذشته جشنواره موفق به دریافت جایزه شده‌اند تشکیل شد.

این آکادمی با نظر شورای سیاست‌گذاری جشنواره تشکیل شده و عضویت در آن مادام‌العمر است. همچنین قرار است افرادی که در هر دوره از جشنواره جایزه می‌گیرند، به اعضای آکادمی افزوده شوند. در این دوره نیز انتخاب بهترین بازی هر ژانر برعهده آکادمی داوران گذاشته شده و اکنون فرآیند داوری آغاز شده است.

نحوه رای‌گیری نیز به این شکل است که میانگین امتیازات گروه داوران رسانه‌ها و گروه داوران برندگان جشنواره به صورت جداگانه محاسبه شده و در نهایت میانگین این دو عدد با وزن مساوی، بازی برتر هر ژانر را تعیین می‌کند.

لازم به ذکر است در صورتی که فردی در دوره‌های گذشته جشنواره موفق به دریافت جایزه شده ولی ایمیل دعوت به آکادمی را دریافت نکرده است، هرچه سریع‌تر با دبیرخانه جشنواره با شماره ۸۸۸۶۰۹۲۳ تماس بگیرد. می‌توانید فهرست اعضای آکادمی داوران هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران را از این لینک دانلود کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا