برند آنر از دو مدل ۸ و ۱۰.۱ اینچی تبلت Honor Pad 5 رونمایی کرد

برند آنر (زیرمجموعه هواوی) به تازگی از دو مدل ۸ و ۱۰.۱ اینچی تبلت Honor Pad 5 پرده برداری کرد.

مدل ۸ اینچی از رزولوشن تصویر ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل و پردازنده کایرین ۷۱۰ بهره می برد. این مدل همچنین ۳ یا ۴ گیگابایت حافظه رم داشته و میزان فضای ذخیره سازی آن ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت می باشد. آنر برای این محصول یک سنسور ۸ مگاپیکسلی برای دوربین سلفی و اصلی آن در نظر گرفته است. این محصول از سیستم عامل پیش فرض اندروید پای به همراه رابط کاربری Magic 2.0 بهره می برد.

مدل ۱۰ اینچی تبلت نیز دارای رزولوشنی معادل ۱۹۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل بوده و به پردازنده کایرین ۶۵۹ با ۳ یا ۴ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است. آنر برای این تبلت خود، سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو به همراه رابط کاربری EMUI 8.0 را در نظر گرفته است. در حقیقت این محصول را باید تبلت مدیاپد T5 مخصوص بازار هند دانست. بعلاوه، دوربین اصلی مدل ۸ مگاپیکسلی و دوربین سلفی آن ۲ مگاپیکسل است.

این دو تبلت جدید در رنگ آبی یخی در اختیار خریداران قرار می گیرند. مدل ۵ اینچی این تبلت در نسخه مجهز به ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی با قیمت ۲۲۵ و در نمونه دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی با قیمت ۲۵۱ دلار به فروش می رسد. تبلت آنر پد ۵ در نمونه ۱۰ اینچی خود به ترتیب با قیمت ۲۴۴ و ۲۷۵ دلار به فروش می رسد. فروش این محصولات از ماه جولای آغاز می شود.