ردمی از پاوربانک‌های ۱۰ هزار و ۲۰ هزار میلی آمپری رونمایی کرد.

شیائومی از پاوربانک های جدید برند Redmi با توان های ۲۰۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی رونمایی کرده که دارای دو پورت ورودی USB Type-C و میکرو USB به همراه دو پورت خروجی USB Type-A هستند. بدنه هر دو پاوربانک از نوع پلی کربنات ساخته شده و از یک دکمه در کنار آن برای مشاهده میزان شارژ باتری با استفاده از LED indicators است. همچنین با دوبار فشار دادن دکمه کنار آن، حالت low-power، فعال کرده و از آن برای شارژ کردن دستگاه های نظیر Mi Band و هدست Mi Bluetooth استفاده کنید.

مشخصات پاوربانک ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی

این پاوربانک می تواند گوشی ردمی نوت ۷ حدود ۱.۷۵ مرتبه، می ۹ حدود ۲.۴ مرتبه و ردمی K20 حدود ۱.۷۵ مرتبه و همچنین آیفون ایکس اس را ۲.۳ مرتبه شارژ کند. حداکثر توان قدرت ورودی این پاور بانک ۵V/2.1A است درحالی که پورت های خروجی ۵.۱V/2.4A است. متاسفانه این پاوربانک از شارژ سریع ۱۸ واتی پشتیبانی نمی کند.

این پاوربانک همچنین دارای اندازه ۱۵۰.۵ در ۷۳.۶ در ۱۵.۱ میلی متر بوده و دارای نه حفاظت متفاوت از جمله ولتاژ پایین و یک عملکرد تنظیم مجدد است. قیمت این پاوبانک حدود ۹ دلار اعلام شده است.

مشخصات پاوربانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی

ضخامت این پاوربانک دو برابر بیشتر از نسخه ۱۰ هزار، یعنی ۲۷.۳ میلی متر است ولی طول و پهنای آن تفاوتی ندارد. همچنین حداکثر توان ولتاژ پورت های خروجی برابر ۵V 2A و ۹V/2.1A و ورودی ۱۲V/1.5A پشتیبانی می کند. علاوه بر این، پاوربانک جدید از شارژ سریع ۱۸ واتی هم پشتیبانی می کند. این پاوربانک می تواند گوشی ردمی نوت ۷ حدود ۳.۵ مرتبه، می ۹ حدود ۵.۳ مرتبه و ردمی K20 حدود ۳.۵ مرتبه و همچنین آیفون ایکس اس را ۴.۸ مرتبه شارژ کند.

همچنین دارای یک باتری پلیمری لیتیوم یون و چندین ویژگی محافظتی است. قیمت این محصول نیز حدود ۱۵ دلار اعلام شده است. گفتنی است که هر دو محصول در تاریخ ۲۳ جولای از طریق سایت Mi.com قابل سفارش خواهد بود.