نرم افزار

سرویس یوتیوب TV برای دستگاه‌های آمازون Fire TV منتشر شد

گوگل به تازگی سرویس پخش زنده پولی YouTube TV را برای پلتفرم آمازون فایر تی وی منتشر کرد. آمازون با انتشار پستی اعلام کرد که این سرویس هم اکنون بر روی طیف گسترده ای از دستگاه های استریمینگ موجود بوده و می توانید در تلویزیون های هوشمند Fire TV Edition مبتنی بر سیستم عامل Fire TV ، مشاهده کنید.

پس از افزایشی حق اشتراک ماهانه این سرویس در ماه آپریل، در حال حاضر کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهانه 50 دلاری، قادرند از امکانات سرویس یوتیوب تی‌وی استفاده کنند. دلیل زمان انتشار طولانی این سرویس بر روی پلتفرم فایرTV، تفاهم نداشتن دو شرکت آمازون و گوگل در ماه آپریل بود. به طوریکه گوگل در آن زمان از اجازه پخش اپلیکیشن یوتیوب تی‌وی روی پلتفرم آمازون امتناع ورزید و در اقدام مقابل آمازون هم پشتیبانی از سرویس Amazon Prime Video روی کروم کست جلوگیری کرد تا اینکه امروز، این دو شرکت به تفاهم رسیدند و خبر از عرضه یوتیوب تی وی روی پلتفرم فایر تی وی دادند.

از ماه آپریل امسال، یوتیوب TV بیش از 70 کانال پخش زنده در آمریکا که در زمینه های ورزشی، خبری، سرگرمی و فیلم را پوشش می دهد. در جدیدترین بروزسانی این سرویس، قابلیت Discovery که شامل کانال های Discovery و همچنین HGTV، Food Network, و TLC را اضافه شده است. سایر شبکه های موجود در یوتیوب تی وی شامل CNN ، ESPN و FX می شود. در ادامه آمازون فهرست دستگاه هایی پشتیبانی کننده سرویس استریم زنده یوتیوب تی وی، را منتشر کرده است:

  • Fire TV Stick (نسل دوم)
  • Fire TV Stick 4K
  • Fire TV Cube (نسل دوم)
  • تلویزیون های مبتنی بر آمازون فایر TV (شامل مدل های Toshiba ،Insignia ،Element و Westinghouse)
  • Fire TV Cube (نسل اول)
  • Fire TV (نسل دوم)
  • Fire TV (نسل سوم – طراحی آویزان)

با این حال ، آمازون توصیه می کند که سرویس Google با نسل اول Fire TV Stick یا Fire TV سازگار نیست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا