شرکت AOC با همکاری پورشه از دو مانیتور U32U1 و Q27T1 رونمایی کرد

شرکت AOC با همکاری استودیوهای پورشه دیزاین از مانتیورهای جدیدی کاملا متفاوت با نام های U32U1 و Q27T1 رونمایی کرد. مدل کوچکتر Q27T1 از یک پنل ۲۷ اینچی IPS با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل استفاده می کند. همچنین این مانیتور از فضای رنگی NTSC تا ۹۰ درصد و RGB تا ۱۰۷ درصد را پوشش داده با حداکثر روشنایی ۳۵۰ نیت ارائه می شود.

پورت‌ها نیز محدود به دو عدد HDMI و یک عدد Display Port هستند. از نظر طراحی شاهد یک زیبایی مینیمالیستی هستیم که پایه فلزی آن در کنار پشت بخش‌های جالبی را تشکیل داده‌اند. این مدل با قیمت ۲۷۹ یورو فروخته خواهد شد.

مدل دیگر یعنی U32U1 با تکنولوژی های جدیدی ارائه شده که نسخه به مدل کوچکتر گران تر است. این مانتیور همچنین دارای پنل ۳۲ اینچی IPS با رزولوشن ۴K بوده و از رنگ‌های ۱۰ بیتی پشتیبانی کرده تا ۹۰ درصد فضای رنگی DCI P3 پوشش دهد. گواهی VESA DisplayHDR 600 و پشتیبانی از HDR10 برای این نمایشگر در نظر گرفته شده.

پایه سه وجهی مانیتور چیزیست که قبلا دیده نشده و خود پنل به همراه درگاه‌های HDMI 2.0، یک عدد HDMI 1.4، یک عدد Display Port 1.2، یک عدد USB C 3.0 با خروجی ۶۵ وات، و چهار عدد USB 3.1 را در خود جای داده است. قیمت گذاری این قطعه جذاب تکنولوژی هنوز مشخص نیست اما تا پایان سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود.