ایسوس از مانیتور گیمینگ TUF Gaming VG289Q رونمایی کرد

ایسوس به تازگی از مانیتور گیمینگ با پنل تخت و کیفیت ۴K موسوم به TUF Gaming VG289Q رونمایی کرده است. مانیتور TUF Gaming VG289Q محصولی مدرن است که تمام ویژگی‌ها را به صورت یکجا ارائه کرده و آمیخته‌ای از فناوری و قابلیت‌های جذاب است. این مانیتور جدید به خوبی از فناوری AMD’s FreeSync و قابلیت HDR و DCI-P3 پشتیبانی می کند.

این مانیتور جدید از یک پنل ۲۸ اینچی IPS با رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل، روشنایی ۳۵۰ نیت و نسبت کنتراست ۱۰۰۰ به ۱ بهره می برد. همچنین این مانیتور دارای زاویه دید ۱۷۸ درجه بوده و از نرخ پاسخ دهی ۵ میلی ثانیه و نرخ رفرش ۶۰ هرتزی است. گیمرها می‌توانند از دو وضعیت اختصاصی با عناوین ASUS CINEMA HDR و ASUS GAMING HDR نیز بهره‌مند شوند.

TUF Gaming VG289Q از فناوری AMD FreeSync پشتیبانی کرده و در وضوح UHD می‌توانید به حداکثر ۶۰ فریم در ثانیه دست پیدا کنید. از آنجایی که TUF VG289Q برای گیمرها طراحی شده است، حالت‌های نمایش و فناوری‌های اختصاصی ایسوس را در این زمینه یدک می‌کشد.

این مانیتور دارای ورودی‌های DisplayPort 1.2 و HDMI 2.0 مجهز بوده و یک جک ۳.۵ میلی متری صدا نیز برای آن در نظر گرفته شده است. ایسوس تا کنون اشاره‌ای به قیمت گذاری مانیتور TUF Gaming VG289Q نکرده است. شایان ذکر است که خانواده TUF برای استفاده‌های طولانی مدت بهینه سازی می‌شوند.