موبایل و تبلت

آپدیت اندروید 10 برای گوشی اکسپریا 1 و 5 از راه رسید

سونی طبق برنامه زمان‌بندی، انتشار بروزرسانی اندروید 10 را برای گوشی های هوشمند خود آغاز کرده است. از میان 8 تلفن موجود در فهرست سونی جدیدترین پرچمداران این شرکت اندروید 10 را دریافت کردند.

کاربران سونی اکسپریا 1 و اکسپریا 5 گزارش می دهند که اعلانی را برای به روزرسانی گوشی های خود دریافت کرده اند. این بروزرسانی دارای شماره نرم افزاری 55.1.A.0.748 بوده و شامل پچ امنیتی اول ماه نوامبر می شود. گذشته از این، ارتقا به اندروید 10 حالت تاریک و سیستم ناوبری حرکت جدید را به همراه دارد، به علاوه یک مرور بهتر را ایجاد کرده که برنامه ها موقعیت مکانی شما را ردیابی می کنند.

همچنین حجم این بروزرسانی حدود 725 مگابایت بوده و به صورت عمومی در دسترس همه کاربران جهان قرار است. با این وجود در حال حاضر تنها در ایالات متحده و اروپا دیده می شود. بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا اینکه اعلان OTA را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که برخی از کاربران با به روزرسانی مذکور مشکلاتی را در برقراری تماس و اتصال داده گزارش کرده اند. همچنین اگر از یک لانچر سفارشی استفاده می کنید، به نظر می رسد با مراجعه به صفحه برنامه های اخیر مشکلاتی داشته باشید. اگر مایلید نسخه ای مطمئن تر دریافت کنید بهتر است تا  اوایل سال آینده منتظر باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا