نرم افزار

نسخه تحت وب گوگل پادکست در دسترس کاربران قرار گرفت

گوگل پادکست از اپلکیشین های عجیب گوگل بوده است. چراکه تنها در نسخه اندرویدی موجود بوده و به سختی قابلیت های برای سخن گفتن در مقایسه با سرویس های دیگری نظیر Pocket Casts دارد.  به نظر می رسد گوگل قصد دارد گزینه های دسترسی به گوگل پادکست را افزایش داده این گزینه ها را برای کاربران تسهیل کند.

در حال حاضر این نسخه تحت وب این سرویس به صورت محدود در دسترس کاربران قرار گرفته است. یک از نکات منفی این نسخه، دسترسی نداشتن به اشتراک های شخصی در نسخه تحت وب است، بنابراین شما باید هر قسمت را به صورت دستی جستجو و استفاده کنید. این وب سایت فقط اپیزودی را که بازی می کردید به خاطر می آورد ، بنابراین می توانید بازی خود را در همان جایی که ترک کرده اید ادامه دهید اما تقریباً همین است.

این موضوع واقعاً قابلیت استفاده وب سایت را محدود می کند. اما تعداد زیادی سایت وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند و بیشتر پادکست ها دارای وب سایت خود هستند که در آن می توانید به آنها گوش دهید. اما اگر شما یک شنونده جدی پادکست هستید و حتی تعداد مشخصی از اشتراکات را نیز در اختیار دارید ، در حال حاضر گزینه های زیادی برای شما وجود ندارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا