نرم افزار

گوگل قابلیت ری‌اکشن ایموجی را به برنامه اندرویدی Messages اضافه کرد

حدود سه ماه پیش گوگل مشغوف آزمایش قابلیت ری اکشن یا واکنش دادن به پیام ها با ایموجی در اپلیکیشن اندرویدی Messages بود، ولی حالا به نظر می رسد که آزمایشات را پشت سر گذاشته و این قابلیت روی Messages به مرور در دسترس کاربران قرار گرفته است.

شما می توانید با فشار دادن طولانی به پیام ارسال شده توسط کاربر دیگر، واکنش نشان دهید. در حال حاضر هفت ری اکشن ایموجی نظیر عشق، خنده، تعجب، غم، عصبانیت و دوست نداشتن برای انتخاب کردن وجود دارد. برای اضافه کردن اموجی‌ها باید قابلیت Chat در اپ Messages فعال باشد، بنابراین امکان ارسال آنها برای مخاطبانی که آیفون دارند و همچنین کاربرانی که گوشی اندرویدی آن‌ها از قابلیت RCS پشتیبانی نمی‌کند، وجود ندارد.

گوگل همچنین به قابلیت‌های دیگری که به تازگی به اپلیکیشن Messages اضافه شده‌، اشاره کرد. این اپلیکیشن حالا با توجه به پیام‌های دریافتی اخیر، متن یا اموجی را پیشنهاد داده و Smart Reply قابلیت پیشنهاد دادن استیکرها را پیدا کرده است. استیکرها بالای قسمتی که کاربر در حال وارد کردن پیام است ظاهر می‌شوند. قابلیت تقریباً جدید دیگر ویرایشگر داخلی تصویر است که به کاربر اجازه نقاشی کردن روی عکس‌های گرفته شده با گوشی را می‌دهد.

منبع
engadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا