فناوری

با دستگاه ساخت موسیقی قابل حمل HapsBox آشنا شوید!

شاید در نگاه اول، سیستم موسیقی قابل حمل HapsBox مانند یک سفینه فضایی اسباب بازی به نظر برسد، اما یک دستگاه قدرتمند و جذاب ساخت موسیقی است که قابلیتهای تازه‌ای دارد. این دستگاه 3.8 کیلوگرمی دارای دسته‌های حمل مخصوص خود و همچنین اسپیکر بلوتوثی داخلی است. هپس‌باکس با باطری کار می‌کند و انتخاب‌های گسترده‌ای از صداهای ساز را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد.

نوازندگان، طراحان صدا و طراحان صنعتی مرتبط با هپس‌باکس بیش از 160 صدای تقلید ساز و بیش از 200 ریتم و سبک‌ کوبه ای را به این دستگاه موسیقی قابل حمل که برای استفاده آسان و خروجی صدای با کیفیت طراحی شده است، اضافه کرده‌اند. یک دسته در سمت چپ دستگاه حجم صدا را کنترل می‌کند و دسته سمت راست برای تنظیم تعادل صدا استفاده می‌شود. طراحان دستگاه می‌گویند که سیستم صوتی بلوتوثی دستگاه سبب می‌شود صدا به هر مسیری پخش شود.

باطری‌های لیتیومی داخلی دستگاه نیروی قابل حمل برای عملکرد دستگاه را تامین می‌کند. اگرچه حین شارژ دستگاه امکان پخش موسیقی وجود ندارد. علاوه بر بلوتوث، اتصال با پورت USB سه و نیم میلی‌متری هم انجام می‌شود. امکان اتصال هدفون به دستگاه نیز وجود دارد. یک اپلیکیشن همراه هم برای دستگاه طراحی شده که امکان تنظیم مجدد دکمه‌ها و بارگذاری و به اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها و موارد دیگر را فراهم می کند. دستگاه مذکور قبل از راه‌اندازی، توسط بیش از دو هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفته است.اگر برنامه‌ریزی‌ها مطلوب پیش رود، فروش محصول از اکتبر آغاز خواهد شد.

منبع
newatlas
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا