نرم افزار

نمایش جزئیات جدیدتر در چهار شهر بزرگ جهان روی گوگل مپس

گوگل مپس برخی از جزئیات جدید را در چهار شهر بزرگ پراکنده سراسر جهان اضافه کرده که باعث می شود افراد راحت تر قدم بزنند و از نقشه ها برای پیمایش استفاده کنند. ویژگی جدید به کاربران کمک می کند تا مسیرهای دقیق تر و برآورد زمان برای زمان سفر را بر اساس محل قرارگیری گذرگاه ها دریافت کنند. از جزئیات جدید می توان به پیاده روها، مکان های عابر پیاده و موارد دیگر اشاره کرد.

این تغییر ابتدا در تابستان گذشته معرفی شده و در ماه دسامبر پیش نمایش شد. اکنون در دسترس کاربران بیشتری قرار دارد اما هنوز برای همه در دسترس نیست. چهار شهر گوگل که جزئیات بیشتری در مورد آنها ارائه داده شامل لندن، شهر نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو است. کسانی که در شهر های مورد اشاره، زندگی یا سفر می کنند می توانند با دیدن شهر و بزرگنمایی سطح خیابان، ویژگی های جدید را فعال یا غیرفعال کنند.

اگر این ویژگی لایو باشد، با بزرگنمایی در سطح خیابان، کاربران شاهد پیشرفت ها هستند. از جمله این پیشرفت ها می توان به عرض جاده ها، گوشه های گرد و پوشش گیاهی کنار جاده ای اشاره کرد که به طور دقیق به تصویر کشیده شده است. گذرگاه های متقاطع، مدیان ها و جزایر عابر پیاده ذکر شده اند، که باعث می شود کاربران بتوانند راحت تر بگویند از کجا باید با خیال راحت از خیابان عبور کنند.

هنگام گشتن در پارک، عرض واقعی مسیر با سبز تیره یا هر پله ای با نشان خاکستری، نمایش داده می شود. این دو ویژگی برای والدینی که کودکان را در کالسکه یا کسانی که اسکوتر تحرک یا صندلی چرخدار دارند هل می دهند، مهم است. این ویژگی جدید به عنوان یک به روزرسانی سمت سرور در حال اجرا است و گزارش شده است که فارغ از نسخه برنامه نقشه ها یا وضعیت بتا، به همه دسترسی پیدا می کند. مشخص نیست که همه کاربران چه زمان به روزرسانی جدید را دارند، اما کسانی که دارای چندین حساب هستند ممکن است ویژگی های جدید را در یک حساب ببینند و در حساب دیگر آنها را نبینند.

منبع
slashgear
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا