گجت

عرضه جاروبرقی رباتیک Viomi Alpha 2 Pro با ردیابی همه جانبه مانع

در ماه فوریه سال جاری، شرکت Viomi زیر مجموعه شیائومی جارو برقی رباتتیک Alpha 1C را با یک محفظه منحنی منحصر به فرد و جمع آوری گرد و غبار خشک عرضه کرد. این شرکت هم اکنون یک مدل ارتقا یافته با نام جارو برقی رباتتیک Viomi Alpha 2 Pro روانه بازار کرده است. این محصول هم اکنون با قیمت 537 دلار در دسترس است.

Viomi Alpha 2 Pro از سیستم رادار لیزری AI (LDS) بهره می برد که می تواند مساحت زیادی را اسکن کند. جدا از تشخیص موانع در جلو، رادار لیزر می تواند موانع موجود در کناره های جاروبرقی را نیز تشخیص دهد. به لطف این قابلیت، می تواند 180 درجه اسکن بلادرنگ و فاصله مشاهده 8 متر را به دست آورد. علاوه بر این، سیستم رادار تحت تأثیر شرایط نوری قرار نمی گیرد زیرا در تاریکی نیز موثر است. گفته می شود این خلا می تواند 150 نوع موانع مختلف را تشخیص دهد.

علاوه بر این ، Viomi Alpha 2 Pro از سیستم جمع آوری گرد و غبار اتوماتیک AI-Dumping 3.0 استفاده می کند. این سیستم می تواند کل فرآیند تمیز کردن، جمع آوری گرد و غبار و دفع گرد و غبار را درک کند. کربن فعال استفاده شده در کیسه گرد و غبار تا 99.99 درصد خاصیت ضد باکتری دارد و به طور موثری از تکثیر باکتری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند گرد و غبار، مواد حساسیت زا، باکتری ها و سایر مواد مضر را لایه به لایه فیلتر کند.

آلفا 2 پرو همچنین دارای طراحی مجدد مجرای هوا متفاوت از سایر جاروبرقی های رباتیک است. طراحی جدید تقریباً 60 درصد طول مجرای هوا را کوتاه می کند. این خلا همچنین دارای قدرت مکش قوی 30KPa است که می تواند در سریعترین زمان در مدت زمان 15 ثانیه به جمع آوری سریع گرد و غبار دست یابد و به طور موثر بازده و کارایی جمع آوری گرد و غبار را بهبود بخشد.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا