نرم افزار و اینترنت

قابلیت اضافه کردن ضمایر به پروفایل در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام در چند کشور اکنون می توانند ضمایر دلخواه خود را طبق فید محصول توییتر، در پلتفرم تنظیم کنند. هر ضمایری که انتخاب کنید در کنار نام شما ظاهر می شود و اگر می خواهید حریم خصوصی را در این زمینه حفظ کنید، می تواند برای همه کاربران یا فقط دنبال کنندگان نشان داده شود. اینستاگرام نگفت که این ویژگی در کدام کشورها موجود است اما در انگلستان به صورت زنده وجود دارد.

کاربران می توانند حداکثر چهار ضمیر را برای افزودن به حساب خود انتخاب کنند و فقط می توانند آنها را از یک لیست از پیش تعریف شده که اینستاگرام ارائه کرده، انتخاب کنند. اگر ضمایر بسیار مبهم را ترجیح می دهید ممکن است در دسترس نباشند، اما بسیاری از معروف ترها هستند. برخی از ضمایر که کاربران می توانند انتخاب کنند عبارتند از: his, he, him, she, her, hers, hir, e, ey, em, eir, they, them, theirs, thon, thons, per, pers, fae, faer, ze, zir, zie, xe, xem, xyr, co, cos, ve, ver, vis, vi, vir, ne, nir, nirs, nee, ner, ners, mer, و mers.

اینستاگرام می گوید گرچه این ویژگی در حال حاضر فقط در چند کشور موجود است، اما در نظر دارد در آینده این ویژگی را در اختیار سایر کشورها قرار دهد. مشخص نیست که آیا این ویژگی فقط برای کسانی که هم اکنون انگلیسی صحبت می کنند در دسترس است یا اینکه ضمایر به زبان های دیگر نیز در دسترس هستند.

منبع
neowin
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا