گجت

ریلمی از جاروبرقی رباتیک TechLife Robot Vacuum رونمایی کرد

ریلمی امروز یک رویداد جهانی داشت که طی آن ریلمی GT 5G را برای بازارهای جهانی و همچنین تعداد انگشت شماری از محصولات اینترنت اشیا ارائه کرد. در میان محصولات ریلمی TechLife Robot Vacuum، اولین جاروبرقی رباتیک این برند است. ریلمی TechLife Robot Vacuum طرحی مشابه بسیاری از جاروبرقی های ربات موجود در بازار دارد. این محصول در رنگ مشکی با لهجه زرد برای سیستم LiDAR ارائه می شود.

ریلمی جاروبرقی را به سنسورهایی با دقت بالا، در مجموع 38 ، تجهیز کرده تا به اندازه گیری و جلوگیری از برخورد کمک کند. سیستم LiDAR به شما این امکان را می دهد تا به صورت هوشمندانه در خانه شما نقشه برداری و پیمایش کند. طبق صفحه محصول، شما می توانید حداکثر پنج نقشه را بر روی دستگاه، قسمت های پارتیشن و نام بر روی نقشه ذخیره کنید و همچنین نوع تمیزکاری مورد نظر خود را برای این مناطق سفارشی کنید. بنابراین اگر تمیزکاری عمیق برای مناطقی مانند آشپزخانه می خواهید، می توانید آن را برای این منظور پیکربندی کنید.

Realme TechLife Robot Vacuum specs - ریلمی از جاروبرقی رباتیک TechLife Robot Vacuum رونمایی کرد

قدرت مکش تا 3000Pa با چهار سطح قدرت مکش است، کمترین آن 500Pa بوده که در 55 دسی بل نیز کم صدا است. دو برس کناری، یک برس غلتکی متراکم و سه لایه فیلتر برای به دام انداختن ذرات PM2.5 وجود دارد. Realme TechLife Robot Vacuum نه تنها جارو می کند بلکه دارای عملکرد شستشو با سیستم هوشمند مدیریت آب است. با این حال، کاربران مجبورند مخزن آب را جداگانه خریداری کنند. جعبه گرد و غبار 600 میلی لیتر است در حالی که مخزن آب 300 میلی لیتر است.

همچنین دارای یک ویژگی تمیزکاری هوشمند است که به صورت بلادرنگ کار می کند. ریلمی می گوید که به طور خودکار مکش و سرعت را برای مناطقی که به سختی تمیز می شوند مانند گوشه های دیوار و فرش افزایش می دهد. برای لبه های دیوار سرعت سفر را کاهش داده و سرعت برس را افزایش می دهد، در حالیکه برای فرش ها سرعت سفر را کاهش داده و سرعت مکش را افزایش می دهد. از ویژگی های دیگر می توان به دیوارهای مجازی و نظافت برنامه ریزی شده اشاره کرد.

جاروبرقی با الکسا و گوگل اسیستنت کار می کند. بنابراین می توانید آنها را به تنظیمات اینترنت اشیا اضافه کنید و با دستورات Alexa یا Hey Google آن را کنترل کنید. همچنین باید بتوانید آن را به برنامه های معمول اضافه کنید. یک باتری 5200 میلی آمپری در داخل Realme TechLife Robot Vacuum وجود دارد که ریلمی ادعا می کند تا 300 دقیقه زمان تمیز کردن فراهم می کند. وقتی باتری کم شد، دوباره به جایگاه شارژ برمی گردد. شارژ کامل حدود 3 ساعت طول می کشد. جاروبرقی رباتیک Realme TechLife Robot Vacuum با برچسب قیمتی 299 یورو عرضه می شود.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا