نرم افزار

نسخه جدید اپلیکیشن واتس اپ مخصوص آیپدهای اپل

قابلیت رمزنگاری سرتاسر واتس‌اپ، استفاده از این اپلیکیشن با یک گوشی به عنوان دستگاه اصلی برای حساب را الزامی می کند. این شرکت در ژوئیه اعلام کرد که روی نسل جدید رمزنگاری کار می کند که اتصال همزمان چندین دستگاه بدون نیاز به اتصال به یک گوشی هوشمند را امکان پذیر می کند. در این راستا واتس اپ برای اولین بار، نسخه دیگری از اپلیکیشن خود را برای تبلت های آیپد اپل منتشر می کند.

سایت اپل اینسایدر به توییت های اوایل هفته جاری WABetaInfo اشاره کرد که منبع غیررسمی جزییات ویژگی های جدید واتس‌اپ است. در حساب توییتری این منبع خبری گفته شده که در راستای نسخه آزمایشی قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه، تبلتهای آی پد و اندرویدی قادر خواهند بود برای نخستین بار به عنوان دستگاه اصلی برای حساب واتس‌اپ کاربران استفاده شوند. در یک توییت WABetaInfo آمده است که این اپلیکیشن تحت وب نبوده بلکه یک اپلیکیشن ویژه تبلت خواهد بود و به صورت مستقل و بدون نیاز به اتصال به گوشی کار می کند.

هیچ صحبتی درباره زمان عرضه این اپلیکیشن مطرح نشده است؛ در حساب WABetaInfo اعلام شده که این اپلیکیشن در دست طراحی است و در یک به روزرسانی آینده منتشر خواهد شد. اما اگر کاربری نسخه بتای واتس‌اپ برای iOS را داشته باشد، به نسخه آیپد هم دسترسی خواهد شد. از سوی دیگر بسیاری از افرادی که سالهاست از واتس‌اپ استفاده می کنند، عادت کرده اند که این پیام رسان در تبلت موجود نیست اما پشتیبانی از چند دستگاه کمک خواهد کرد واتس‌اپ در دستگاههای بیشتری کار کند.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا