موبایل و تبلت

معرفی Image Engine آنر برای افزایش قابلیت های تصویربرداری در سری مجیک 3

آنر، سازنده گوشی های هوشمند مستقر در چین که اخیراً به یک برند مستقل تبدیل شده، به طور رسمی فناوری عکاسی محاسباتی یکپارچه خود را با نام Honor Image Engine معرفی کرده است. این فناوری می تواند برای جمع آوری اطلاعات چند بعدی و چند حالته استفاده شود و بر اساس الگوریتم عکاسی محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی آنر طراحی شده است. به گفته این شرکت، این می تواند یک تجربه تصویری فراتر از درک چشم انسان ایجاد کند.

این قابلیت در حال حاضر برای گوشی هوشمند پرچمدار سری مجیک 3 در دسترس بوده و به گفته شرکت، Honor Image Engine با چیپست سری اسنپدراگون 888 ادغام شده و به تصاویری که از لنزهای مختلف گرفته شده، اجازه می دهد تا یکدیگر را تکمیل کنند تا کیفیت تصویر بهبود یابد. با استفاده از این فناوری، سری آنر مجیک 3 می تواند همزمان با دوربین اصلی و لنز فوق عریض دو عکس بگیرد و سپس تصویر را از طریق محاسبات قدرتمند ادغام کند. تصویر پیکسلی بالاتر گرفته شده جزئیات ناحیه مرکزی را پر می کند، وضوح را 80 درصد افزایش می دهد و کیفیت کلی را بهبود می بخشد.

برای جلوگیری از انتقال آشکار پس از همجوشی، یک الگوریتم صاف کردن هوشمند وجود دارد که به طور هوشمند ناحیه صاف را تنظیم می کند و باعث می شود عکس های ادغام شده طبیعی تر به نظر برسند. همچنین از ادغام دوربین اصلی و لنزهای تله فوتو پشتیبانی می کند ، کیفیت تصویر را بهبود می بخشد و وضوح را تا 180 درصد افزایش می دهد.

آنر یک برند فرعی هواوی بود و متکی به استفاده از فناوری های توسعه یافته توسط غول چینی در گوشی های هوشمند خود، از جمله فناوری تصویربرداری بود. با توجه به اینکه آنر دیگر بخشی از هواوی نیست، فناوری تصویربرداری خاص خود را توسعه داده است. پس از تبدیل شدن به یک برند مستقل، آنر تلاش کرده تا خودکفا شود و وابستگی خود را به سایر شرکت ها کاهش دهد. این شرکت همچنین در حال برقراری روابط با تامین کنندگان برای تقویت زنجیره تولید و تأمین خود است. این شرکت اخیراً برای توسعه راه حل های فناوری هوشمند و یکپارچه با مایکروسافت همکاری کرده است.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا