نرم افزار

اپلیکیشن ThinQ Recipe ال‌جی مواد اولیه را از آمازون و والمارت تهیه می‌کند

طبق معمول، ال جی جدیدترین لوازم هوشمند خود را برای نمایشگاه CES 2022 رونمایی کرده است، اما این بار آنها با یک پیچ و تاب غیرعادی همراه هستند: یک سرویس دستور پخت. اپلیکیشن ThinQ Recipe به کاربران اجازه می دهد تا از بین 10000 دستور غذا انتخاب کنند و مواد تشکیل دهنده آن را برای تحویل از والمارت و آمازون فرش به لیست خود بیافزایند.

ال‌جی با SideChef در توسعه این اپلیکیشن همکاری کرده و به شما امکان می‌دهد هر چیزی را از یک دستور غذا گرفته تا یک برنامه غذایی هفتگی بپزید. همچنین از ویژگی Scan and Cook از Foodspace Technology استفاده کرده که بارکد را روی برخی از غذاهای منجمد و آماده برای طبخ اسکن می‌کند و به‌طور خودکار دستورالعمل‌های آشپزی را به اجاق‌های سازگار LG ThinQ ارسال می‌کند.

ویژگی جدید برای کار با جدیدترین اجاق ال‌جی InstaView Double Range و مایکروویو طراحی شده است. اولی از فناوری InstaView ال‌جی استفاده می‌کند که به شما امکان می‌دهد با دو ضربه زدن به شیشه، داخل دستگاه را ببینید. همچنین از فناوری انتقال گرمای LG ProBake با حالت‌های Air Fry و Air Sous Vide استفاده می‌کند، در حالی که مایکروویو فناوری Steam Cook ال‌جی را برای مرطوب نگه داشتن غذاها هنگام پخت به کار می گیرد.

لوازم جدید با ThinQ Recipe در غرفه نمایشگاه مجازی ال‌جی در نمایشگاه CES 2022 که از 5 ژانویه آغاز می‌شود به نمایش گذاشته می‌شوند، هرچند ال‌جی اعلام نکرده است که این اپلیکیشن و لوازم خانگی چه زمانی به فروش می‌رسند.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا