امنیت

با سیستم امنیتی جدید Arlo آشنا شوید

شرکت Arlo ورود قریب الوقوع سیستم امنیتی خانه مورد انتظار خود را در CES 2022 این هفته ارائه کرد و این محصول حتی به عنوان برنده جایزه نوآوری CES 2022 مورد تقدیر قرار گرفت. این شرکت که به خاطر دوربین‌های امنیتی هوشمند باکیفیت خود شناخته می‌شود، پشتیبانی خود را از Matter نیز اعلام کرد، که نشانه‌ای از این است که مشخصات Matter برای دوربین‌های امنیتی خیلی دور نیست.

راه حل نظارت بر امنیت DIY یک توسعه طبیعی برای شرکتی است که مجموعه کاملی از دوربین های امنیتی خانگی دارد. آنقدر طبیعی که در CES 2019 یکی را اعلام کرد. در حالی که آن محصول هرگز ارائه نشد، اما آخرین سیستم امنیتی Arlo یک طراحی مجدد کامل است. ویژگی امضا، سنسورهای چندگانه جدید و همه کاره با هشت عملکرد مختلف، به علاوه NFC یکپارچه شده در هاب است تا کاربران بتوانند با ضربه زدن به گوشی خود، سیستم را غیرفعال کنند. Arlo می گوید این سیستم در نیمه اول سال 2022 برای خرید در دسترس خواهد بود.

به گفته شرکت، سنسورهای همه کاره قادر به تشخیص حرکت، بازشوها و شیب درها/پنجره ها، نشت آب، تغییرات نور/دما هستند و می توانند به هشدارهای دود و CO گوش دهند. مولتی سنسور کوچک و سبک وزن 1.1 اینچ عرض دارد و با باتری کار می کند. سنسورها با “هاب مدولار” سیستم امنیتی Arlo که به عنوان یک کنترل کننده مرکزی عمل می کند و دارای یک آژیر داخلی، سنسور هشدار دود / CO و صفحه کلید یکپارچه با نور پس زمینه است، استفاده می شود. همچنین دارای فناوری NFC برای فعال کردن ویژگی ضربه برای باز کردن/خلع سلاح است.

با این حال، جزئیاتی در مورد اینکه این ادغام ها دقیقاً چه چیزی را شامل می شود، در دسترس قرار نگرفت. ما همچنین قیمت سیستم را نمی دانیم یا نیاز به اشتراک در Arlo Secure دارید. حدس من این است که استفاده از سیستم هزینه ای دارد، اگرچه در حال حاضر به نظر نمی رسد گزینه نظارت حرفه ای وجود داشته باشد.

منبع
theverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا