سخت افزار

کورسیر از کیبورد مکانیکی جدید K70 RGB Pro رونمایی کرد

کورسیر جدیدترین کیبورد مکانیکی خود را با نام K70 RGB Pro ارائه کرد که جانشین نسخه K70 RGB TKL است. از ویژگی های آن شامل کاهش تأخیر ورودی و همچنین کابل USB قابل جدا شدن و چیدمان کلید استاندارد است که می‌تواند سفارشی کردن K70 RGB Pro با لوازم جانبی شخص ثالث را آسان‌تر کند.

K70 RGB Pro قبل از هر چیز به عنوان یک صفحه کلید بازی طراحی شده که بر سرعت و پاسخگویی تاکید دارد. به صورت داخلی فشردن کلیدها را با فرکانس 4000 هرتز اسکن می کند و می تواند آنها را تا 8000 هرتز به رایانه متصل گزارش کند. در مقایسه با کیبوردهای معمولی 1000 هرتزی، این امر باید باعث کاهش تاخیر ورودی شود. K70 RGB Pro همچنین با سوئیچ‌های Cherry MX Speed در دسترس است.

شایان ذکر است که K70 RGB Pro از سوئیچ‌های مکانیکی استاندارد استفاده می‌کند که بعید به نظر می‌رسد به اندازه سوئیچ‌های اپتیکال موجود در صفحه‌کلید رده بالا K100 Corsair پاسخگو باشند. همچنین ممکن است در پاسخگویی به کیبوردهایی مانند ریزر اخیر Huntsman V2 که به صورت داخلی فشار دادن کلیدها را در 8000 هرتز بررسی می‌کند، از دست بدهد و از نظر سرعت کمی مزیت تئوری به آن‌ها بدهد. اما ما در مورد تفاوت‌های کسری از ثانیه صحبت می‌کنیم که مسلماً برای همه بازیکنان به جز بهترین بازیکنان تفاوت چندانی ندارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های به ارث رسیده از K70 RGB TKL، «سوئیچ تورنمنت» آن است که نور پس‌زمینه چشمک زن و ماکرو را برای زمانی که می‌خواهید روی یک بازی تمرکز کنید غیرفعال می‌کند. یک تکیه گاه مچ مغناطیسی برای نگه داشتن دست های شما در یک زاویه راحت در حین استفاده از کیبورد گنجانده شده، و کلاهک ها برای بهترین ترکیب از دوام و زیبایی، PBT دوشاخه هستند. کورسیر K70 RGB Pro قرار است با قیمت 159.99 دلار در ایالات متحده، 189.99 یورو در اتحادیه اروپا و 169.99 پوند در بریتانیا به فروش برسد.

منبع
theverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا