نرم افزار و اینترنت

ویندوز 11 پرو به زودی به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

مایکروسافت می گوید که در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی ویندوز 11 پرو است، بنابراین در مرحله راه اندازی اولیه به اتصال اینترنت و یک حساب مایکروسافت نیاز دارد. این تغییرات منعکس کننده همان الزاماتی است که مایکروسافت در ابتدا به ویندوز 11 خانگی در سال گذشته اضافه کرد، به این معنی که شما نمی توانید با ایجاد یک حساب کاربری محلی در حین راه اندازی، از حساب های مایکروسافت جلوگیری کنید.

مایکروسافت از زمان ویندوز 10 به طور فزاینده ای کاربران ویندوز را برای استفاده از حساب مایکروسافت تحت فشار قرار داده، و این تغییر جدید در ویندوز 11 پرو برای بسیاری که امیدوارند از جمع آوری داده ها و تله متری مایکروسافت در ویندوز جلوگیری کنند، خوشایند نخواهد بود. مایکروسافت در حال حاضر در حال آزمایش این تغییر در بیلدهای ویندوز 11 است و احتمالاً در ماه های آینده برای ویندوز 11 پرو نیز عرضه خواهد شد.

در حال حاضر، کاربران ویندوز 11 پرو با جدا کردن رایانه از اینترنت در حین راه اندازی و ایجاد یک حساب کاربری محلی به جای آن، می توانند از حساب مایکروسافت جلوگیری کنند. نیاز جدید به این معنی است که نصب‌های جدید ویندوز 11 پرو به یک حساب مایکروسافت و اتصال به اینترنت در حین راه‌اندازی نیاز دارد و کسانی که امیدوارند از آن اجتناب کنند باید از یک حساب مایکروسافت ساختگی استفاده کنند تا پس از آن یک حساب محلی ایجاد کنند.

منبع
theverge
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا