آموزش

نحوه غیرفعال سازی Bixby در گلکسی اس 22

گوشی‌های گلکسی سامسونگ بسیار محبوب هستند، اما ویژگی‌هایی دارند که بسیار ناپسند است: Bixby. سری گلکسی اس 22 بار دیگر جایگاه برجسته ای به بیکسبی می دهد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه دستیار مجازی را غیرفعال کنید.

بیکسبی خود را در چند مکان مختلف در گلکسی S22 نشان می دهد. اولین و شاید آزاردهنده ترین آن این است که با نگه داشتن دکمه پاور، به جای منوی پاور، Bixby ظاهر می شود. دوم، یک فرمان بیدار شدن «Hi, Bixby» وجود دارد. بیایید از شر هر دو خلاص شویم.

از نظر فنی، دکمه پاور در گلکسی اس 22 “کلید جانبی” نامیده می شود. به این دلیل که نگه داشتن آن دیگر منوی پاور را به طور پیش فرض باز نمی کند. در عوض بیکسبی را بیدار می کند. برای غیرفعال کردن آن مراحل زیر را دنبال کنید:

  • تنظیمات گوشی اس 22 خود را باز کرده و به Advanced Features بروید.
  • گزینه Side Key را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
  • در نهایت، عملکرد “Press and Hold” را به “Power Off Menu” تغییر دهید.

حالا، وقتی دکمه را فشار دهید و نگه دارید، دیگر Bixby راه اندازی نمی شود! منوی پاور معمولی را با گزینه Power Off و Restart مشاهده خواهید کرد.

در حالت پیش‌فرض، می‌توانید از Bixby به سادگی با گفتن «Hi, Bixby» از هر جایی استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید از Bixby استفاده کنید، این گوش دادن به فرمان در پس‌زمینه فقط باتری را می‌خورد. پس بیایید آن را هم خاموش کنیم.

  • ابتدا “Bixby” را از App drawer باز کنید و روی آیکون قطب نما از نوار شناور Bixby ضربه بزنید.
  • روی نماد منوی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و “Settings” را انتخاب کنید.
  • اکنون به سادگی کلید «Voice Wake-Up» را خاموش کنید.

این تمام چیزی است می توانید مشاهده کنید. Bixby دیگر به دستور wake-up گوش نمی دهد و منوی پاور را با دکمه پاور برمی گردانید. Bixby هنوز روی گلکسی اس 22 شما نصب شده، اما با غیرفعال کردن آن در این مناطق، هرگز با آن مواجه نخواهید شد.

منبع
howtogeek
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا