کنسول و بازی

اپلیکیشن ویندوز Xbox با فیلترهای بهبود یافته و ویژگی‌های کشف بازی به روز شد

مایکروسافت در حال ارائه ویژگی های بیشتری برای برنامه Xbox خود در رایانه است. به‌روزرسانی ماه مارس قابلیت شناسایی بهتر بازی‌ها، دسترسی سریع به بازی‌های اخیراً اجرا شده و سایر عناصر مفید را دارد.

صفحه اصلی این برنامه در حال دریافت یک مجموعه کاملاً جدید به نام Trending است و همانطور که از نام آن پیداست، محبوب ترین بازی ها را در برنامه نمایش می دهد. 10 بازی که در اینجا مشاهده می‌شوند بر اساس منطقه کاربر هستند و دسترسی سریع به بازی‌هایی را با بیشترین بازیکن ارائه می‌دهند. برای کسانی که به دنبال توصیه‌های مناسب‌تر هستند، یک ویژگی جدید از نوع آزمون تکرارشونده نیز وارد می‌شود. به گفته مایکروسافت، پس از انتخاب از طریق طیف وسیعی از گزینه ها، این برنامه بازی هایی را ارائه می دهد که امیدواریم با سلیقه کاربر مطابقت داشته باشد.

نوار کناری در این به روز رسانی اصلاحات دیگری دریافت می کند. به جای اجرای فعلی که کل کتابخانه بازی های نصب شده در اینجا به ترتیب حروف الفبا نشان داده شود، از این پس فقط بازی هایی را که اخیراً نصب یا بازی شده اند نمایش می دهد. لیست اصلی بازی های نصب شده را می توانید در بخش کتابخانه من پیدا کنید.

فیلترهای بهتری برای کتابخانه فوق الذکر نیز در راه است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، همه چیز از ژانر و تعداد بازیکنان پشتیبانی شده تا بازی های دست نخورده را می توان به عنوان فیلتری برای مرتب سازی سریع همه چیز استفاده کرد. ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی ماه مارس امروز در اختیار Xbox Insiders قرار می‌گیرد و به زودی برای کاربران عادی برنامه Xbox نیز در دسترس خواهد بود.

منبع
neowin
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا