نرم افزار و اینترنت

جستجوی گوگل اکنون می‌تواند به شناسایی شرایط پوستی کمک کند

گوگل از ارائه مجموعه ای از ویژگی های جدید در بروزرسانی سرویس جستجو خبر داد که از برنامه‌ریزی سفر گرفته تا خرید لباس را شامل می شود. یکی از ویژگی های جالب در بحث شناسایی شرایط پوستی است.

شما به سادگی یک عکس را در لنز آپلود می کنید، و آن تصاویر مشابه را به شما نشان می دهد. این بروزرسانی ممکن است در تعیین شرایط پوستی شما تا حدودی خوب باشد، اما مانند هر جستجوی گوگل در زمانی که احساس خوبی ندارید، می‌تواند شما را به سمت سوراخ خرگوش بسیار ترسناک هدایت کند. سعی کنید در صورت وجود لکه هایی که در سراسر پوست خود مطمئن نیستید با پزشک مشورت کنید.

در یک نکته جالب تر، گوگل همچنین گزینه های جستجوی خود را بهبود می بخشد تا پیدا کردن آنچه می خواهید در هنگام خرید آنلاین آسان تر شود. اکنون می‌توانید بر اساس فیلترهایی مانند سبک، رنگ و الگو در میان خرده‌فروشان جستجو کنید. سپس، وقتی آنچه را که به دنبالش هستید پیدا کردید، گوگل در تلاش است تا مشکل اصلی خرید آنلاین لباس را حل کند: عدم اطمینان در مورد اینکه واقعاً چگونه به نظر می رسد.

گوگل در حال انتشار یک ابزار آزمایشی مجازی جدید است که نشان می دهد همان تاپ در طیف متنوعی از مدل ها چگونه به نظر می رسد. این برنامه از یک تکنیک هوش مصنوعی مولد برای نشان دادن تناسب و ظاهر پارچه استفاده می کند. در حال حاضر، فقط هنگام خرید برترین‌ها در خرده‌فروشی‌ های انتخابی مانند H&M، Everlane، Anthropologie و Loft در دسترس است.

گوگل همچنین چند ویژگی جدید با محوریت سفر را منتشر می کند. ابزار نمای فراگیر که به شما امکان می‌دهد مدل سه‌بعدی یک شهر را کاوش کنید، اکنون در شهرهایی نظیر فلورانس، ونیز، دوبلین و آمستردام گسترش یافته و می توانید 500 مکان دیدنی دیگر در سراسر جهان مشاهده کنید. نمای فراگیر در حال حاضر در شهرهایی مانند توکیو و نیویورک و همچنین برای صدها مناظر جالب وجود دارد.

چه تلفن iOS یا اندروید داشته باشید، گوگل در حال ارائه قابلیتی است که به شما امکان می دهد سفر خود را مستقیماً از نمای کلی مسیر یا صفحه قفل خود دنبال کنید. “جهت های قابل نگاه” به روز رسانی و دستورالعمل های ETA را برای پیاده روی، دوچرخه سواری یا رانندگی ارائه می دهد. نسخه دسکتاپ Google Maps همچنین در حال به‌روزرسانی Recents است تا برنامه‌ریزی سفر را بهبود بخشد و به شما امکان می‌دهد با ذخیره همه چیز در موارد برجسته خود، روی چندین برنامه سفر به طور همزمان کار کنید.

در چارچوب برنامه‌ریزی سفر، می‌توانید به خلاصه‌ای که توسط هوش مصنوعی درباره مکان‌های مختلف از مقالات، بررسی‌ها و عکس‌ها ایجاد شده است، دسترسی داشته باشید. این مورد از طریق Search Labs، مرکز آزمایش Google که در ماه مه به روی عموم باز شد، در دسترس است – اما هنوز یک لیست انتظار وجود دارد.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا