نرم افزار و اینترنت

ویرایش تصویر مولد هوش مصنوعی به اینستاگرام می آید

متا شروع به عمل به وعده خود برای آوردن هوش مصنوعی مولد به همه محصولات خود کرده است. در رویداد Connect این شرکت، ویژگی‌های جدید ویرایش تصویر و ایجاد استیکر با هوش مصنوعی را برای اینستاگرام فاش کرد.

ابزاری به نام “Restyle” کمی شبیه فیلتر هوش مصنوعی مولد سوپرشارژ است. این به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌های موجود خود را با ظاهرهای مختلف ریمیکس کنند. این شرکت توضیح داد: به تایپ یک توصیفگر مانند “watercolor” یا یک درخواست دقیق‌تر مانند “کلاژ از مجلات و روزنامه‌ها، لبه‌های پاره‌شده” برای توصیف ظاهر و احساس جدید تصویری که می‌خواهید بسازید فکر کنید.

این شرکت همچنین ابزار جدیدی به نام backdrop را پیش‌نمایش کرد که یک ویژگی صفحه سبز مولد مبتنی بر هوش مصنوعی است. کاربران می‌توانند اعلان‌هایی مانند “مرا در مقابل یک شفق قطبی عالی قرار بده” تایپ کنند و نسخه جدیدی از تصویر را با پس‌زمینه مربوطه ایجاد کنند. این شرکت نگفت چه زمانی تغییر استایل و پس زمینه برای کاربران اینستاگرام در دسترس خواهد بود، اما گفت که ابزارها “به زودی” ارائه خواهند شد.

همچنین اضافه کرد که پست‌هایی که با استفاده از backdrop و restyle  ایجاد می‌شوند، دارای برچسب‌هایی هستند که نشان‌دهنده “استفاده از هوش مصنوعی برای کاهش احتمال اشتباه گرفتن آن‌ها با محتوای تولید شده توسط انسان” است. متا نشان نداد که این برچسب‌ها چگونه خواهند بود، اما صفحه‌های اطلاعاتی که می‌گویند “تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی متا” قبلاً در اینستاگرام دیده شده بود.

متا همچنین استیکرهای جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی را به نمایش گذاشت که در اینستاگرام و همچنین واتس اپ، مسنجر و استوری فیس بوک در دسترس خواهند بود. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت استیکرهای سفارشی برای چت ها و استوری های خود از طریق پیام های متنی ایجاد کنند. متا گفت، این استیکرها “برای منتخب کاربران انگلیسی زبان” برنامه‌های این شرکت “طی ماه آینده” منتشر خواهند شد.

منبع
engadget
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا