فناوری

آموزش غیرفعال کردن Ad Banners در مرورگر فایرفاکس

مرورگرهای اینترنتی که این روزها از هر شیوه ای برای نمایش تبلیغات آنلاین استفاده می کنند، روش خلاقانه تازه ای را بدین منظور ابداع کرده اند. از روز گذشته برخی کاربران فایرفاکس از مشاهده پیام های تبلیغاتی در زمان باز کردن پنجره جدید در این مرورگر خبر می دهند. یکی از این پیام ها که به کرات نمایش داده شده مربوط به تبلیغ دریافت کارت هدیه خرید ۲۰ دلاری آمازون در صورت رزرو هتل از طریق سایتی خاص است.

آگهی های یادشده در بخش پایین هر یک از زبانه های تازه فایرفاکس نمایش داده می شود و مربوط به نسخه رومیزی این مرورگر است. مضمون برخی از این پیام ها مشابه است، اما برای نمایش آنها از متون تبلیغاتی متفاوتی استفاده می شود. به نظر می رسد این اقدام تازه ترین روش فایرفاکس برای درآمدزایی است.

در این مطلب قصد داریم نحوه غیرفعال سازی آگهی های تبلیغاتی که در تب برگه های جدید مرورگر فایرفاکس ظاهر می شوند، را به شما آموزش دهیم.

بنابراین با غیرفعال سازی آن دیگر آگهی های تبلیغاتی به شما نمایش داده نمی شود. برای انجام آن کافیست که ابتدا به قسمت Menu > Options > Home یا تنها با فشار دادن آیکون چرخ دنده در سمت راست بالای صفحه New Tab به تنظیمات مرورگر مراجعه نمایید.

در قسمت Home فایرفاکس، به دنبال گزینه Snippets گشته و تیک آن را بردارید، با این کار همه آگهی های متنی که در پایین صفحه برگه جدید فایرفاکس، از جمله وب سایت های رزرو هتل هاوکس نمایش داده می شدند، غیرفعال خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا