نرم افزار

منتظر تغییر نام دو اپلیکیشن اینستاگرام و واتس‌اپ باشید!

همانطور که می دانید، فیس بوک مالک اینستاگرام و واتساپ است. در همین راستا، این شرکت قصد دارد از نام خود برای نامگذاری این اپلیکیشن ها استفاده کند. در آینده این دو برنامه با نام های Instagram from Facebook و WhatsApp from Facebook در اختیار کاربران قرار می گیرند.

گفته می‌شود این عنوان جدید در صفحه اپ استور و گوگل پلی هر دو اپلیکیشن نمایش داده می‌شود. البته تا اطلاع ثانوی، در هوم اسکرین این اپلیکیشن‌ها همچنان نام قبلی ارائه می‌شود.

سخنگوی فیسبوک به سایت The Information اعلام کرد:

ما قصد داریم در رابطه با سرویس ها و محصولاتی که برای فیس بوک هستند، شفاف تر عمل کنیم.

مارک زاکربرگ هم مدتی قبل اعلام کرد قصد دارد سیستم پیام‌رسان موجود در فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ را یکپارچه کند تا کاربران آن‌ها بتوانند مستقیما با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. محبوبیت شبکه اجتماعی فیسبوک در میان جوانان رو به کاهش است؛ با این حال روزبه‌روز به محبوبیت اینستاگرام و واتس اپ افزوده می شود. با توجه به این مسئله، ترکیب سیستم پیام رسانی این برنامه ها می تواند باعث افزایش دوباره محبوبیت فیسبوک شود.

اخیرا فیسبوک به دلیل مسائل مربوط به نقض حریم خصوصی کاربران مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است و اخیرا سازمان ارتباطات فدرال آمریکا هم اعلام کرده که قصد دارد خریدهای متعدد فیسبوک را مورد بررسی قرار بدهد تا ببیند که آیا این کارها به هدف نابود کردن رقبا بوده است یا نه. و حالا، فیسبوک قصد دارد نام خود را به دو مورد از مهم‌ترین خریدهای خود اضافه کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا