گوناگون

معرفی گوهواره هوشمند mamaRoo با قابلیت شبیه‌سازی انواع تکان‌ها برای خواب نوزاد

شرکت ۴moms در نمایشگاه CES 2020 از گهواره هوشمندی با نام mamaRoo رونمایی کرده که شبیه‌ساز نوازش کودک توسط والدین به هنگام خواب است. این گهواره در نگاه اول ساده به نظر می رسد ولی پس از مدتی شروع به تکان خوردن می‌کند. زمانی‌که سبد این گهواره به آرامی به بالا و پایین و پهلوها حرکت می‌کند، پایه آن ثابت باقی می‌ماند.

معمولا پنج نوع الگوی مختلف برای تکان دادن کودکان هنگام خواب وجود دارد که شامل ماشین سواری، کانگورویی، تکان روی پا، تکان گهواره ای و تکان در دستان وجود دارد که این گهواره تمام آنها را شبیه سازی می‌کند و هر کدام از آنها دارای پنج سرعت مختلف هستند و در کل ۲۵ حالت تنظیم مختلف دارد. هر کدام از این تنظیمات بر اساس حرکات طبیعی است که والدین به هنگام نوازش فرزند خود انجام می‌دهند. گهواره mamaRoo به اپلیکیشن متصل می‌شود و به والدین این امکان را می‌دهد که گهواره را از راه دور تنظیم کنند و وضعیت خواب کودک را مشخص کنند.

در این پنج حرکت مختلف قابلیت اضافه کردن حالت لرزش هم وجود دارد و علاوه بر آن می‌توان ۴ نوع صدای مختلف را هم برای کودک پخش کرد. این صداها شامل صدای باران، دریا، پنکه و هیس هستند. همچنین می‌توان همه این تنظیمات را بر اساس تایمر هم تنظیم کرد. قیمت این محصل ارزان بوده و از ماه فوریه سال جاری به قیمت ۳۳۰ دلار عرضه خواهد شد. از ماه مارس هم عرضه بین‌المللی این گهواره آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا