نرم افزار

تعداد کاربران آمازون موزیک از مرز 55 میلیون عبور کرد

این روزها کاربران به نظر می‌رسد که از سرویس و اپلیکیشن های پخش و استریم آنلاین موسیقی در جهان استقبال بی نظیری نشان داده و به دانلود اپلیکیشن های پخش آنلاین موسیقی اقدام کرده اند. در حال حاضر، اپل موزیک و اسپاتیفای به عنوان بزرگ‌ترین سرویس‌های استریمیتگ موزیک در جهان شناخته می‌شوند و از میان این دو نیز، اسپاتیفای حرف اول را می‌زند.

حالا تازه ترین گزارش های منتشر شده،  نشان می‌دهد که شرکت آمازون توانسته است تاکنون بالغ بر ۵۵ میلیون کاربر را به سمت و سوی خود جذب کند. این در حالیست که یکی از بزرگترین رقبای آن سرویس اپل موزیک و اسپاتیفای به شمار می رود و حالا موفق شده است با جذب تعداد قابل توجهی از کاربران و علاقمندان، فاصله خود را با آنها کاهش دهد.

استیو بوم، نایب رئیس بخش آمازون موزیک در این رابطه گفت: بسیار خوشحالیم که توانستیم به این موفقیت بزرگ دست یابیم و از واکنش کاربران نسبت به سرویس آمازون موزیک بسیار خرسندیم. استراتژی ما همانند دیگر فعالیت‌هایمان در آمازون، منحصربه فرد است؛ ما سعی می‌کنیم تا از طریق ارائه گزینه‌هایی غیرقابل مقایسه، عملکرد خود در بازار موسیقی را گسترش دهیم و به نیازهای مختلف کاربران پاسخ دهیم.

به گفته بسیاری از کارشناسان، یکی از دلایل موفقیت آمازون موزیک در جلب توجه این تعداد کاربر، انعطاف‌پذیری و تنوع بالای سرویس آمازون موزیک بوده است. برخلاف اپل موزیک که صرفا در ازای پرداخت پول قابل استفاده است، آمازون موزیک گزینه‌های متعددی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و آن‌ها می‌توانند بسته به نیاز خود، یک مورد را انتخاب نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا