رپورتاژ آگهی

کلاس مجازی یا کلاس سنتی؟

پدیده تدریس یا یادگیری مجازی به طبع در سالهای گذشته نسبت به حال رشد بی سابقه ای داشته است که این امر با مدیریت بهینه و انتخاب صحیح می تواند پیشرفت های چشمگیری نسبت به کلاس های سنتی و خسته کننده داشته باشد.

برقراری ارتباط با آموزش مجازی

به گزارش وبلاگ فاما سرور، از مشکلات این روز های جهان تا مشکلات آموزشی که کماکان در فضای سنتی و خسته کننده بدون استاندارد های روز دنیا، دانش آموزان میلی به یادگیری نداشتند، حال آن که کرونا نیز به آن اضافه شده ، راه حل چیست؟

تنها راه حل آن استفاده از کلاس های مجازی برای تدریس می باشد که از آموزشگاه ها های کوچک تا دانشگاه های بزرگ و شرکت ها و… در گوشه ای از سایتشان یک لینک ورود به وبینار یا ورود به کلاس مجازی را مشاهده می کنید. این امر شاید در سال گذشته و سال های قبل کمی غیر قابل هضم بود برای جمع کثیری از مردم چرا که با این تفکر به استقبال آن می رفت: “حضوری یاد نمیگیریم مجازی یاد بگیریم؟”

کلاس مجازی یا وبینار را در این روزها جز تاپترین گزینه ها برای تدریس میتوان معرفی کرد، چراکه شرکت های کوچک و کلاس های موسیقی کوچک با تدریس آنلاین بزرگتر شده اند و دیگر جبر جغرافیایی در تامین برقراری آموزش برای آنها محدودیت نیست بلکه میتوانند از تمام دنیا کاربر و دانشچو جذب کنند. این نکته مثبت ماست.

معرفی کلاس های مجازی آنلاین:

کلاس مجازی آنلاین به محیطی که در آن آموزش و تدریس و جلسه های کاری یا وبینار صورت میپذیرد گفته میشود که بر بستر های مختلفی ارایه می شود مثل بیگ بلو باتن, ادبی کانکت و …

معرفی نوع کلاس های آنلاین:

  • کلاس مجازی ویدیو محور: در این نوع کلاس ها بیشتر از ویدیوهای تهیه شده در ضمیمه های مختلف استفاده می شود که مدرس بصورت زنده در آن حضور ندارد و صرفا جهت آموزش استفاده میشود.
  • کلاس آنلاین زنده: در این نوع کلاس های هم مدرس و دانشجو یا شرکت با فروشندگان یا وبینار برگزار می شود که بصورت زنده هر دو گروه می توانند مکاتبه, تدریس, جلسه کاری, آموزش موسقی, یا کلاس مخصوص دانش آموزان و دانشجویان برگزار شود.

مزایا استفاده از کلاس آنلاین

  • محدوده جغرافیایی حذف می شود و می توان در هر کلاسی شرکت کرد.
  • پدیده تدریس مجازی باعث شده تا خستگی های کلاس های سنتی را حذف کرد و دانش آموز یا دانشجو با محیط جدیدی از تدریس آشنا شده که این امر برای دبیران محترم و اساتید دانشگاه ها هم راحت تر شده است.
  • صرفه جویی در مصرف سوخت و جلوگیری از آسیب های زیست محیطی آلودگی هوا و ترافیک و…
  • مانور بهتر موضوعی در انتخاب دروس و معرفی محسولات یا کلاس های تدریسی.
  • افزایش دقت در ورود و خروج که منجر به آنالیز دقیق کاربر و مدیریت آن میشود که این امر برای والدین بسیار موثر خواهد بود.

معرفی سرور بیگ بلو باتن (bigbluebutton)

تعداد محدودی نرم افزار وجود دارند که قابلیت تشکیل و راه اندازی کلاس های آنلاین را دارند که از بین آنها با توجه به پشتیبانی و فاکتور سرعت و کیفیت بهترین و ساده ترین آنها که محیطی کاربر محور را دارند بیگ بلو باتن می باشد که راه اندازی این سرورهای کلاس مجازی نیاز به تجربه و تخصص میباشد که گروه شرکت های فاما (فاما سرور) نزدیک به 9 سال تجربه در ضمینه آی تی و 3 سال تجربه کافی در مدیریت و راه اندازی این کلاس ها را دارا میباشد که قیمت های مناسبی را در موضوع سرور مجازی بیگ بلو باتن را دارا میباشد.

چرا فاما سرور؟

تیم فاما سرور با داشتن تجبره کافی و منابع مختلف چندین سال است که در این ضمینه فعالیت می کند, نکته هایی در انتخاب سرور برای کلاس مجازی وجود دارد که نیاز به دارا بودن شرایطی برای راه اندازی آن ها در داخل کشور عزیزمان است, همچنین انتخاب سرور مجازی یا سرور اختصاصی بسته به شراطی تعداد نفرات دارد که قبل از خرید به شما مشاوره رایگان داده می شود تا بهترین انتخاب و کمترین هزینه را داشته باشید.

فاما سرور دارای دیتاسنتر اختصاصی با پورت نامحدود است که بسته به نیازهای مشتری خدمات با کیفیت تر و سریع تری را نسبت به راه اندازی و نصب انجام می دهد. تخفیف ویژه برای مناطق محروم و سرور اسپانسری کلاس آنلاین نیز ارایه می شود. محدودیت منطقه ای را با یک کلیک حذف می کنیم.

توجه: مطالب منتشرشده در بخش رپورتاژ آگهی توسط شرکت‌های ثالث تهیه شده و جنبه تبلیغاتی یا بیانیه خبری دارند. این مطالب فقط جهت بازنشر در اختیار ما قرار گرفته و لذا ایستگاه آی تی مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا