نرم افزار

امکان ویرایش ویدیو در نسخه iOS گوگل فوتوز فراهم شد

گوگل برای دستگاه های iOS اپلیکیشن گوگل فوتوز را بروزرسانی کرده و امکان ویرایش ویدیو را در آن فراهم کرده است. کاربران در نسخه جدید قادر خواهند بوده تا کارهایی مانند برش ویدیو، افزودن فیلتر، کراپ ویدیو و ایجاد تنظیمات نوردهی، کنتراست و موارد دیگر روی ویدیوهای خود انجام دهند.

گزینه های جدید ویرایشگر ویدئو به طور مشابه با ابزارهای ویرایش تصویر موجود کار می کنند. هنگام پیش نمایش یک فیلم، کافیست روی دکمه “edit” ضربه بزنید، و به ویرایشگر جدید منتقل می شوید، که علاوه بر گزینه “export frame” موجود، چندین برگه جدید اضافه می کند.

فیلترهای مختلفی وجود دارد، از جمله فیلتر “خودکار” که به صورت هوشمند ویدیوی شما را تنظیم می کند. کنترل های تنظیم دستی وجود دارد که به یک منوی روشن (برای قرار گرفتن در نوردهی، کنتراست، رنگ سفید، هایلایت، سایه، سیاه و لغزنده های ویتنس) و رنگ (برای تنظیم اشباع  گرما، رنگ، رنگ پوست و آبی عمیق) تقسیم می شوند.

منوی کراپ همچنین گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که هنگام تبدیل ویدیو برای اشتراک گذاری در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام به شما کمک کنند. ویرایشگر جدید هر دو برش از پیش تعیین شده مانند 16:9 ، 4:3، 3:2 و مربع را به همراه گزینه تنظیم دستی فریم خود را بر روی هر آنچه می خواهید، فراهم می کند.

منبع
theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا