گوناگون

راه اندازی مرکز جدید تحقیق و توسعه 5G کوالکام در فرانسه

کوالکام به تازگی اعلام کرده است که در حال ساخت یک مرکز تحقیق و توسعه جدید برای فشار آوردن به نوآوری های 5G است. این مرکز در فرانسه مستقر خواهد شد و پس از دیدار شرکت با مقامات دولت محلی وارد این مرکز می شود. طبق اعلام رسمی کوالکام، کریستیانو آمون، مدیر اجرایی این شرکت با آگنس پنیه راناکر، نماینده وزیر صنعت در دولت فرانسه دیدار کرد.

این سایت تحقیق و توسعه جدید بخشی از شبکه تحقیق و توسعه گسترده شرکت خواهد بود و همچنین با جذب کارمندانی از منطقه برای کمک به توسعه فناوری 5G برای بازارهای مختلف در سراسر جهان، نقشی اساسی دارد. مرکز تحقیق و توسعه 5G جدید همچنین بر اساس “حضور پرقدرت Qualcomm Communications SARL در فرانسه” ساخته شده است. مرکز جدید در لانیون در Brittany و ایسی-لس-مولینو در منطقه پاریس واقع شده است.

جان اسمی، معاون مهندسی کوالکام اظهار داشت که فرانسه در حال حاضر زیرساخت های مهندسی فنی برجسته ای را در اختیار دارد، بنابراین برای این مرکز تحقیق و توسعه جدید 5G مناسب است. تیم تحقیق و توسعه 5G در حال کار بر روی مهندسی سیستم های پیشرفته برای کمک به تعریف آینده 5G و فراتر از آن است – و مرکز جدید یک فرصت فوق العاده برای افراد شرکت است.

منبع
gizmochina
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا